Informace pro fanoušky na zápas s Hradcem

FC Hradec Králové FK Jablonec
FORTUNA:LIGA, 22. kolo so 4. 3. 2023, 15:00

V sobotu 4. března od 15:00 jedeme na utkání do Mladé Boleslavi proti Hradci Králové! V článku najdete důležité info o vstupenkách pro fanoušky Jablonce.

Po domácí výhře nad Teplicemi nás čeká souboj s Hradcem Králové, který naopak uspěl proti Baníku Ostrava. A na stadion do Mladé Boleslavi to není daleko! Buďte při zápase s námi.

Pro fanoušky Jablonce jsou vyhrazeny sektory L, M, N. Do sektorů M a N jsou vstupenky v prodeji již nyní online. Vstupenky do sektoru L budou v prodeji až v den zápasu. Cena vstupenky je 120 Kč. Pro vstup na stadion využijte BRÁNU 3 poblíž sektoru hostů. Ta je situována v Jiráskově ulici a to naproti Pentagonu Škody Auto.

VTSUPENKY NA HRADEC ONLINE

Domácí klub zároveň upozorňuje, že fanoušci Jablonce s klubovou symbolikou nebudou vpuštěni do jiných sektorů na stadionu v Mladé Boleslavi. Při vstupu na stadion budou také probíhat prohlídky a namátkové dechové zkoušky na přítomnost alkoholu.

Author Redakce