U19 odehrála svůj poslední přípravný zápas

Poslední přípravný zápas U19 před zahájením jarní části soutěže sehrál jablonecký starší dorost s extraligovým týmem FK Mladí Boleslav.

FK Mladá Boleslav - FA Jablonec U19 1:0 (0:0)

Oboustranně velmi dobrý a rušný zápas rozhodla až ve druhém poločase standardní situace, kterou domácí proměnili ve vítězný gól. Mladá Boleslav měla zhruba do dvacáté minuty první půle převahu, s kterou si ale jablonečtí dokázali poradit. Poté se hra vyrovnala a oba týmy se snažili dosáhnout branky, ale proti tomu dobře hrála defenzíva a když už přišla šance, chybělo účinné zakončení. O výsledku utkání rozhodla v 69. minutě prudká střela z trestného kopu domácích, která zpoza vápna přeletěla zeď a skončila v jablonecké síti.

Sestava FA Jablonec: Bureš - Melka, Svatý M., Karban, Kubík - Bím, Werani - Phan, Hanzlíček (Nguen), Palán - Sirůček

Author Redakce