U17 v improvizované sestavě nestačila na extraligovou Boleslav

Mladší dorost U17 podlehl v posledním přípravném utkání před soutěží extraligovým vrstevníkům Mladé Boleslavi 1:5 (0:1).

FK Mladá Boleslav - FA Jablonec U17 5:1 (1:0)

Jablonečtí byli domácím rovnocenným soupeřem prakticky tři čtvrtiny zápasu. Po šťastném druhém gólu boleslavských nedokázal Jablonec odolat následnému tlaku, z něhož přišly další tři branky. Boleslav se ujala vedení ve 22. minutě střelou z hranice
vápna. V 62. minutě byl ve vápně sražen Svoboda, který sám z nařízené penalty srovnal na 1:1. V 76. minutě po rohu domácích z pravé strany míč skončil nečekaně v síti. Za pět minut z rychlého brejku Boleslav zvýšila na 3:1 a po chvilce z dalšího rohového kopu z pravé strany střela hlavou - 4:1. Dvě minuty před koncem boleslavští potrestali faul jabloneckých ve vápněpátým gólem z penalty.

Sestava FA Jablonec U17: Dvořák - Kostka, Klucký, Conway, Hataš - Vopat,