Mládež
12
červen
2018

Dorost U19 zakončil sezónu domácí výhrou


Zaslouženou výhrou 4:1 (3:1) na týmem FK Pardubice B zakončil starší dorost FK Jablonec soutěžní ročník 2017/2018. Jablonec přesto, že hned v úvodu inkasoval, utkání zcela ovládl a konečné skóre bylo pro soupeře ještě lichotivé.

Česká liga dorostu U19 B | 29.kolo


4
:
1
3:1

Branky JAB: 20. Musílek, 43.Jákl, 45. Horáček L., 55. Scholz

Branky PCE: 3. Rek


Ve 3. minutě po zbytečné ztrátě míče ve středu hřiště šli hosté rychle do přečíslení, na jehož konci Rek otevřel skóre zápasu. Pardubice pak v 11. minutě vyslali Bourou střelu na domácí branku, s kterou si Vajner poradil. Mezitím Schloz vyslal v rozsahu patnácti minut zleva před branku tři přesné centry. Ten první Podzimek hlavou napálil do brankáře, druhý tentokrát nohou poslal Podzimek z voleje vedle a třetí také Podzimek a také z voleje namířil znovu do brankáře. Ve 20. minutě Bělina vyslal kolmici středem na Musílka, který unikl a bylo srovnáno – 1:1. V 22. minutě po přihrávce Ládi Horáčka zprava jeho jmenovec Vojta na přední tyči mířil vedle. Jablonecké přečíslení v 26. minutě zakončil Láďa Horáček pěknou střelou, kterou ale gólman hostí chytil. Jeden z mála pokusů pardubických šel z kopačky Reka z trestného kopu v 30. minutě mimo branku. Ve 40. minutě po trestném kopu Podzimka z levé strany Bělina pálil hlavou do pravé tyče a míč se od ní odrazil přímou do rukou brankáře. Na 2:1 zvýšil ve 40. minutě pěknou střelou z dálky Jákl. Gól do šatny vsítil zblízka Láďa Horáček po akci Běliny a Vojty Horáčka – 3:1.

V 55. minutě se hlavou prosadil Scholz – 4:1. S přibývajícím časem šel Jablonec do jasné převahy, ale další branky již nepřidal. Možnost měl v 62. minutě Tokár, ale jeho prudkou ránu gólman Javorski vyrazil a v 75. minutě pak Jákl pálil těsně nad branku. V 80. minutě musel Tokár po žluté kartě mimo hřiště a hosté trochu ožili, ale to jim k eventuální změně skóre nestačilo.

"I když jsme hned ve druhé minutě inkasovali, utkání jsme měli pevně ve svých rukou. Odevzdaného soupeře jsme přehrávali celé utkání. Jsem spokojen s hrou do šedesáté minuty, pak i naše hra ztratila parametry a utkání jsme dohrávali. Mrzí mě, že jsme nevstřelili více branek. Jinak jsem rád za výsledek a výkon, jakým jsme se prezentovali šedesát minut. Závěr soutěže mi ukázal možnosti do dalšího ročníku a věřím, že po zasloužené pauze budeme pokračovat v nastoleném trendu," hodnotí závěrečné utkání sezóny trenér dorostu Michal Kolčava.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.