FK Jablonec U16 - SK Ervěnice - Jirkov 6:0

FK Jablonec SK Ervěnice - Jirkov
6:0
Česká divize dorostu U16, 11. kolo so 20. 10. 2018, 12:30

Jablonecký dorost U16 dnes zvítězil na domácí půdě vysoko 6:0 nad hosty z Jirkova

Zápas byl od začátku pod kontrolou domácích borců. Na ne příliš dobrém terénu naše mužstvo dobře a trpělivě kombinovalo, z čehož plynula řada šancí. První gol padl po akci z levé strany, kde zakombinoval Řezníček s Janďurou, který našel na malém vápně Svrčka a ten jistě proměnil. Ve 26. min. Jablonec napadl rozehrávku soupeře, Linhart jej obral o míč a předložil před prázdnou bránu, kde byl opět Svrček a zvýšíl tak na 2:0. V poslední minutě prvního poločasu se ve vápně soupeře uvolňoval Polák, soupeř ho zatáhl a rozhodčí nařídil penaltu. Z té se do třetice neomylně trefil Svrček, 3:0. Druhý poločas začal tak jak skončil ten první, jasnou převahou Jablonce. V 57. min našel Malý rozběhnutého Bartoše, ten předal Janďurovi který chladnokrevně proměnil 4:0. V 67. min. Skalický uvolnil na křidle volného Bartoše, ten předložil před branku, Novák svoji šanci nevyužil, ale Šedina stál na správném místě a z blízka dorazil 5:0. Svůj druhý gol přidal Šedina 5 min. později, kdy si naběhl na míč za obranu od Drdy na bližší tyč propálil golmana hostí, 6:0.