B tým přivítá v sobotu Bischofswerdaer FV 08

V sobotu 25. července přivítá naše béčko na hřišti ve Mšeně německý celek Bischofswerdaer FV 08.

Původně měl náš B tým v sobotu sehrát přípravné utkání s rezervou Sparty Praha, ale béčko Pražanů je v povinné karanténě. Náhradním soupeřem je Bischofswerdaer FV 08, který hraje v Německu Regionalliga Nordost, což je 4. nejvyšší německá soutěž. Svěřence trenéra Jaroslava Vodičky tak čeká velmi dobrá konfrontace.

V dosavadním průběhu letní přípravy odehrál FK Jablonec B dva zápasy. První duel proti MFK Frýdek-Místek béčko vyhrálo 5:0, druhý zápas hrál Jablonec B proti Vilémovu a vyhrál 7:1.

Přípravné utkání FK Jablonec B - Bischofswerdaer FV 08 se odehraje v sobotu 25. července od 11 hodin na trávě v Mozartově ulici ve Mšeně.

Author Martin Bergman