říjen

Akce na Astanu pro majitele Bonus karty

Ve čtvrtek 25. října odehraje FK Jablonec na Střelnici další domácí utkání Evropské ligy UEFA a soupeřem bude FC Astana. Utkání začíná ve 21:00 hodin.

Evropská liga UEFA | 3.kolo

:

Branky JAB: 4. Považanec

Branky AST: 11. Henrigue

Na utkání Evropské ligy UEFA mezi FK Jablonec - FC Astana připravil jablonecký fotbalový klub speciální akci pro členy věrnostního programu Sport Parku Liberec BONUS KARTA. Majitelé Bonus karty mají možnost nakoupit 2 vstupenky na utkání s slevou 50%! Jednu vstupenku I. nebo II. kategorie zaplatíte za plnou cenu a druhou máte zdarma!

A jak zvýhodněné vstupenky získat?

Od pondělí 15. října můžete vstupenky vyzvedávat na sekretariátu FK Jablonec každý všední den od 7 do 15 hodin. Vstupenky budou ve zvýhodněné akci v prodeji také v den utkání ve čtvrtek 25. října a hlavní pokladna v INFOCENTRU se otevře v 18 hodin.

Adresa sekretariátu klubu:

Fotbalový Klub Jablonec, a.s.

U Stadionu 4904/5,

466 01 Jablonec nad Nisou

Ceny vstupenek na Evropskou ligu UEFA

Tribuna Sektor I. kategorie II. kategorie
A - východ B, C 500 Kč
A - východ A, D   300 Kč
Vlajkonoši domácí     300 Kč
B - západ B, C, D 500 Kč
B - západ A, E   300 Kč
C - jih A, B, C, D   300 Kč
C - jih AWAY FANS 300 Kč

Jak se dostat na Stadion Střelnice?

Se zavedením turniketů na celém stadionu se musí pečlivě dodržovat použití správných vstupů na stadion Střelnice podle toho, na jakou tribunu máte zakoupenou vstupenku. Z bezpečnostních důvodů je uzavřen vstup na tribunu C - JIH u sektoru hostů od ulice Vrkoslavická.

Vstupenky na tribunu A

• Hlavní vstup na Stadion Střelnice
  • Vstup od Hotelu Sport

Vstupenky na tribunu B

• Vstup s pokladnou na horní straně tribuny B v ulici Vrkoslavická
  • Dolní vstup v ulici Vrkoslavická pouze s turniketem pro majitele zakoupených vstupenek

Vstupenky na tribunu C

• Hlavní vstup na Stadion Střelnice
  • Vstup od Hotelu Sport

Vstupenky do sektoru vlajkonošů hostů

• Oddělený vstup do sektoru hostů za tribunou C - JIH

Pro lepší orientaci se podívejte na  plán stadionu, kde jsou červeně vyznačený příslušné vstupy na Stadion Střelnice, které můžete využít pro přístup na svá místa. Je opravdu důležité dodržovat správné vstupy, protože se vstupenkou na tribunu A nebudete například vpuštěni na tribunu B. Například vstup od Hotelu Sport byl využitý minimálně a žádné fronty se u vstupu netvořily. Pokud tedy máte možnost, využijte pro vstup na tribunu C například tento vstup.

*kliknutím na obrázek zobrazíte mapu ve velkém rozlišení v novém okně