Aktualita
25
červen
2015

Andrej Jakovlev další posilou


Ruský obránce Andrej Jakovlev podepsal s naším klubem smlouvu na 3 roky. Levonohý krajní bek je odchovancem mládežnické akademie Zenitu Petrohrad a ve svých dvaceti letech může být velkou perspektivou do budoucna.

Na konci minulé sezóny Andrej absolvoval úspěšné testy v juniorském týmu Jablonce pod vedením Pavla Drska, když odehrál na postu levého obránce tři povedené zápasy. Mládežnický reprezentant Ruska v minulém ročníku stihl ještě sehrát 20 zápasů za juniorku Zenitu. Jak si obě strany slíbily, po skončení soutěžního ročníku došlo k jednání o jeho dalším působení v Jablonci. Andrej se nakonec upsal Jablonci na 3 roky a podepsal smlouvu do 30.6.2018. Ve čtvrtek se již zapojil do přípravy v Jablonci.

První tréninkové jednotky absolvuje Jakovlev s A týmem a měl by být členem výpravy pro sobotní Ministerský pohár v Čelákovicích. "Jedná se o velmi mladého a talentovaného hráče s velkou perspektivou. Rádi ho uvidíme v akci v sobotním utkání a po víkendu pak rozhodneme o jeho další budoucnosti," řekl k nové posile trenér A týmu Jaroslav Šilhavý.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.