červen

Andrej Jakovlev další posilou

Ruský obránce Andrej Jakovlev podepsal s naším klubem smlouvu na 3 roky. Levonohý krajní bek je odchovancem mládežnické akademie Zenitu Petrohrad a ve svých dvaceti letech může být velkou perspektivou do budoucna.

Na konci minulé sezóny Andrej absolvoval úspěšné testy v juniorském týmu Jablonce pod vedením Pavla Drska, když odehrál na postu levého obránce tři povedené zápasy. Mládežnický reprezentant Ruska v minulém ročníku stihl ještě sehrát 20 zápasů za juniorku Zenitu. Jak si obě strany slíbily, po skončení soutěžního ročníku došlo k jednání o jeho dalším působení v Jablonci. Andrej se nakonec upsal Jablonci na 3 roky a podepsal smlouvu do 30.6.2018. Ve čtvrtek se již zapojil do přípravy v Jablonci.

První tréninkové jednotky absolvuje Jakovlev s A týmem a měl by být členem výpravy pro sobotní Ministerský pohár v Čelákovicích. "Jedná se o velmi mladého a talentovaného hráče s velkou perspektivou. Rádi ho uvidíme v akci v sobotním utkání a po víkendu pak rozhodneme o jeho další budoucnosti," řekl k nové posile trenér A týmu Jaroslav Šilhavý.