B-tým končí podzim, na Hradec vstup zdarma!

Rezerva FK Jablonec v sobotu uzavře svoje úspěšné podzimní tažení třetí ligou. Na svém pažitu v Břízkách přivítá v tradičním sobotním dopoledni B-tým Hradce Králové.

FORTUNA ČFL B | 15.kolo

:

Branky JAB: 66. Daníček, 76. Koblížek

Branky HRA:

Svěřenci trenéra Vodičky při své premiéře v ČFL předvedli výborné podzimní tažení. Už nyní před závěrečným kolem vévodí tabulce na prvním místě, když na druhé Zápy mají náskok tří bodů. Né všechny duely sice byly k úplné spokojenosti náročného kouče Jaroslava Vodičky, ze čtrnácti zápasů ale Jablonečtí dosáhli na deset výher a před závěrečným kolem hodlají Severočeši prodloužit famózní šnůru osmi výher v řadě i proti hradeckým Votrokům.

Sobotní závěrečné utkání podzimu odehraje náš tým právě proti rezervě Hradce Králové. Východočeši okupují šestou příčku tabulky ČFL skupiny B, když většinu bodů získali především na domácím pažitu.

Jablonecký klub by chtěl v posledním zápase poděkovat fanouškům za podzimní podporu vstupem zdarma pro všechny. „Vstupné se tentokrát platit nebude, je to naše poděkování za podporu během celého podzimu. Začínáme v tradičním čase v sobotu 16. listopadu od 10:15 hodin. Všechny fanoušky na utkání s Hradcem Králové srdečně zveme, ať nás přijdou podpořit,“ vzkazuje manažer jablonecké rezervy Adam Pelta.

Protože liga má reprezentační přestávku, je možné že budou v sobotním zápase k vidění na place i méně vytížení hráči ligového A-týmu Petra Rady.

Utkání 15. kola ČFL začíná v Břízkách u jablonecké přehrady v sobotu 16. listopadu od 10:15 hodin.

Rozhodčí: Paták Michal - Paták Viktor, Hodek Jakub

Delegát: Průcha Tomáš