červenec

Béčko v přípravě porazilo Vratimov

Fotbalisté jablonecké rezervy za sebou mají hrubou část přípravy na nadcházející třetiligovou sezonu, kterou zakončili sobotním zápasem proti FK Vratimov hrající třetiligovou MSFL.

Na hřišti v Ústí nad Orlicí rozhodla jediná branka, kterou vsítil ve 23. minutě po pěkném centru Nykrína pohotově Daníček. „Odehráli jsme dobrý zápas, kluci hrubou část přípravy vstřebali dobře. Jen jsme ten přípravný duel mohli rozhodnout dřív. Už během prvního poločasu jsme měli čtyři dobré příležitosti k vedoucí brance,“ dodal k průběhu zápasu asistent hlavního kouče Tomáš Čížek.

Tým trenéra Jaroslava Vodičky čekají v následujícím týdnu dva přátelské duely, ve středu proti České Lípě a v sobotu generálka proti Teplicím. ČFL odstartuje nový soutěžní ročník pro náš tým první srpnový den na půdě Chlumce nad Cidlinou.

FK Jablonec B - FC Vratimov 1:0 (1:0)

Branka: 23. Daníček

Sestava FK Jablonec B: Fiala (45. Ježek) - Štěpánek, Vošahlík, Koblížek - Nykrín (35. Coufal), Rozkovec, Munzar (70. Drda), Diviš, Černák - Brandl (60. Břenek)