prosinec

Bosňan Crnkić prodloužil smlouvu a vrací se z hostování

Ofenzivně laděný Nermin Crnkić prodloužil smlouvu s FK Baumit Jablonec.

Jedenadvacetiletý bosenský záložník či útočník se po letním účinkování v jablonecké juniorce začal výrazně prosazovat v dresu prvoligového nováčka ze Znojma, kde hostoval v podzimní části Gambrinus ligy.

V dresu 1.SC Znojmo odehrál v devíti zápasech bezmála sedm set minut a v posledním kole si připsal svou první branku v Gambrinus lize, když skóroval do sítě Teplic.

Nermin se nyní po ukončení hostování k poslednímu dni letošního roku vrací zpět na sever Čech. Na startu zimní přípravy se už připojí k výběru trenéra Skuhravého a bude bojovat o základní sestavu v jabloneckém kádru.

Bosenský záložník v těchto dnech prodloužil smlouvu s Jabloncem o další dva roky, tedy do 31.12.2015. Informaci dnes potvrdil sportovní ředitel FK Baumit Jablonec Petr Flodrman.