Rozhovor
2
duben
2021

Byl to boj bez šancí, pravil Rada na Bohemians


Bezbrankový zápas Bohemians s Jabloncem hodnotili obra trenéři jako boj s minimem šancí na obou stranách. Co zaznělo na pozápasových tiskových konferencích?

Lodivod Bohemians 1905 Luděk Klusáček bod za bezbrankovou remízu bral. „Nasazení od hráčů bylo veliké a pohledných akcí moc nebylo. Byli jsme trochu lepší v prvním poločase, v druhém poločase nás Jablonec přehrával díky kvalitnější středové formaci. Měli jsme tam hodně ztrát v přechodu, a to nás brzdilo. Musíme respektovat sílu Jablonce. Jablonec byl v druhém poločase už aktivní a my jsme se ani střídáním nedostali tolik do hry. Musíme do příštích zápasů zlepšit kvalitu hry, doufám že se to s lepšími terény přijde,“ přeje si kouč Bohemians 1905.

I náš trenér Petr Rada uznal, že zápas plný soubojů byl spíše bojem. „Byl to boj bez šancí. Domácí měli neuznanou branku. My jsme se do toho nemohli dostat. Byli jsme varovaní z minulého zápasu, kdy jsme tu brzy prohrávali o dvě branky. Ale dnes to nebylo nic moc pro diváka. Neudrželi jsme víc míč, vždy následovala ztráta. Nehráli jsme tolik po stranách. S prvním poločasem jsem nebyl vůbec spokojený. Po poločase jsme už byli lepší, aktivnější, ale nevyřešili jsme finální přihrávku, zakončení jsme měli zbrklé. Nebyli jsme klidní, domácí byli důrazní, šli do toho na hraně sebeobětování. Pak jsme se zvedli, udrželi jsme nějaké míče. V Ďolíčku je to vždycky těžké, i když tu nejsou diváci. Hráčům, co byli v reprezentacích docházely malinko síly. Vezeme bod z venku, je pro nás plusový, což je pro nás asi to nejdůležitější. Chtěli jsme víc, ale musíme brát v potaz sílu Bohemians,“ zhodnotil bezbrankový páteční duel kouč Jablonce.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.