Aktualita
21
únor
2019

Capelli Sport novým dodavatelem Jablonce!


Poprvé se do České republiky dostává americká společnost Capelli Sport! Od 1. 7. 2019 bude našim významným partnerem v oblasti kompletního vybavení celého klubu od A týmu až po mládež! Zástupci společnosti Capelli Sport a našeho klubu dnes v německém Düsseldorfu podepsali dlouholetý kontrakt!

Několik desítek klubů v Americe, řada oddílů v Německu a zejména řecký velkoklub AEK Atény nosí na hrudi logo Capelli Sport. Od 1. července 2019 k těmto týmům přistoupí také FK Jablonec. Miroslav Pelta dnes v Düsseldorfu, kde sídlí evropská pobočka společnosti Capelli Sport, podepsal smlouvu na tři roky s následnou opcí na další 2 sezóny!

„Smlouvu máme na tři roky s dvouletou opcí. Spolupráce se společností Capelli Sport si velmi ceníme a je to jeden z největších kontraktů podobného druhu v českých podmínkách. Capelli Sport nebude dodavatelem jen pro ligový A tým, ale bude zásobovat celý klub až po všechny mládežnická družstva. Těšíme se na novou etapu a věříme, že bude zajímavá a úspěšná pro nás i naše fanoušky,“ říká po podpisu Miroslav Pelta, kterému u podpisu kontraktu asistoval prezident evropské divize Capelli Sport Kay Mourheg.

„Aktuálně v klubu řešíme podobu našich dresů a dalšího vybavení pro FK Jablonec. V nejbližší době budeme mít ve všem jasno a budeme postupně připravovat zásobování jednotlivých družstev od mládeže až po A tým,“ dodává tiskový mluvčí Jablonce Martin Bergman s tím, že zajímavá nabídka dresů bude také v našem fanshopu.

Společnost Capelli Sport byla založena v roce 2011 v New Yorku pod záštitou skupiny GMA s více než 30 lety zkušeností v oblasti módy a textilního vývoje a výroby. Jedná se o inovativní, sportovní a lifestylovou značku se zvláštním zaměřením na týmové sporty. Cílem společnosti Capelli Sport je inspirovat a posilovat sportovce všech úrovní.

Capelli Sport již na evropských hřištích vybavuje několik klubů v oblasti mládeže a amatérů až po profesionální kluby, které se účastní Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy UEFA nebo německého poháru DFB Cupu atd. O všechny tyto kluby se stará a zásobuje evropské ředitelství firmy v Německu. V Düsseldorfu mimo jiné kluby BV 04 Düsseldorf a Düsseldorf SC 99 nosí na hrudníku logo Capelli Sport. Od 1. července 2019 bude k těmto klubům patřit také FK Jablonec!

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.