únor

Capelli Sport novým dodavatelem Jablonce!

Poprvé se do České republiky dostává americká společnost Capelli Sport! Od 1. 7. 2019 bude našim významným partnerem v oblasti kompletního vybavení celého klubu od A týmu až po mládež! Zástupci společnosti Capelli Sport a našeho klubu dnes v německém Düsseldorfu podepsali dlouholetý kontrakt!

Několik desítek klubů v Americe, řada oddílů v Německu a zejména řecký velkoklub AEK Atény nosí na hrudi logo Capelli Sport. Od 1. července 2019 k těmto týmům přistoupí také FK Jablonec. Miroslav Pelta dnes v Düsseldorfu, kde sídlí evropská pobočka společnosti Capelli Sport, podepsal smlouvu na tři roky s následnou opcí na další 2 sezóny!

„Smlouvu máme na tři roky s dvouletou opcí. Spolupráce se společností Capelli Sport si velmi ceníme a je to jeden z největších kontraktů podobného druhu v českých podmínkách. Capelli Sport nebude dodavatelem jen pro ligový A tým, ale bude zásobovat celý klub až po všechny mládežnická družstva. Těšíme se na novou etapu a věříme, že bude zajímavá a úspěšná pro nás i naše fanoušky,“ říká po podpisu Miroslav Pelta, kterému u podpisu kontraktu asistoval prezident evropské divize Capelli Sport Kay Mourheg.

„Aktuálně v klubu řešíme podobu našich dresů a dalšího vybavení pro FK Jablonec. V nejbližší době budeme mít ve všem jasno a budeme postupně připravovat zásobování jednotlivých družstev od mládeže až po A tým,“ dodává tiskový mluvčí Jablonce Martin Bergman s tím, že zajímavá nabídka dresů bude také v našem fanshopu.

Společnost Capelli Sport byla založena v roce 2011 v New Yorku pod záštitou skupiny GMA s více než 30 lety zkušeností v oblasti módy a textilního vývoje a výroby. Jedná se o inovativní, sportovní a lifestylovou značku se zvláštním zaměřením na týmové sporty. Cílem společnosti Capelli Sport je inspirovat a posilovat sportovce všech úrovní.

Capelli Sport již na evropských hřištích vybavuje několik klubů v oblasti mládeže a amatérů až po profesionální kluby, které se účastní Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy UEFA nebo německého poháru DFB Cupu atd. O všechny tyto kluby se stará a zásobuje evropské ředitelství firmy v Německu. V Düsseldorfu mimo jiné kluby BV 04 Düsseldorf a Düsseldorf SC 99 nosí na hrudníku logo Capelli Sport. Od 1. července 2019 bude k těmto klubům patřit také FK Jablonec!