Aktualita
30
leden
2019

David Lischka do Sparty nepřestoupí


Fotbalista David Lischka nakonec do Sparty Praha nepřestoupí. Ve Spartě neprošel zdravotní prohlídkou. U Matěje Hanouska byl přestup potvrzen. Stejně tak byl potvrzen opačným směrem pro Davida Hovorku, na kterého jsme uplatnili opci.

Matěj Hanousek definitivně opouští FK Jablonec a stává se kmenovým hráčem Sparty Praha.

„Na Jablonec budu vzpomínat jedině v dobrém. Dá se říct, že jsem se tady našel. Sednul jsem si s kabinou lidsky a výkony na hřišti asi taky nebyly špatný. Rozhodně nechci pálit mosty. Mám v hlavě plno věcí, co jsme tady s klukama zažili. Ať už tu jízdu v roce 2018, kdy jsme všechno dohnali, tak i teď když se nám dařilo, účast v Evropské lize a tak. Zažili jsme tady toho spolu hrozně moc a na to budu vždycky hrozně rád vzpomínat,“ říká Matěj Hanousek. „Je to pro mě velká výzva. Nemohl bych se na sebe podívat, kdybych tohle odmítl. S tím bych nedokázal žít, kdybych věděl, že jsem tuhle výzvu nepřijal a z výzvy se podělal a nezkusil to,“ dodal Matěj Hanousek.

Hanymu děkujeme za krásné roky v Jablonci a přejeme hodně štěstí do další kariéry.

Hráčem Jablonce se také již definitivně stává stoper David Hovorka, který u nás ze Sparty Praha hostoval. Na jeho další působení jsme měli opci a rozhodli jsme se ji uplatnit. Tím David Hovorka do Jablonce přestupuje a v nejbližší době podepíše novou smlouvu.

Situace okolo stopera Davida Lischky je poněkud složitější. David Lischka neprošel na Spartě vstupní zdravotní prohlídkou a jeho přestup na Letnou se tedy neuskuteční. S ohledem na citlivost tématu nebudeme zveřejňovat žádné podrobnosti ohledně Davidova zdravotního stavu.

„David Lischka zůstává hráčem Jablonce, kde má stále platnou smlouvu. S ohledem na výslovné přání samotného hráče nebudeme zveřejňovat žádné podrobnosti o jeho zdravotním stavu. V současné době řešíme společně s hráčem a jeho manažerem panem Nehodou možnosti, jak vyřešit Davidův aktuální zdravotní stav,“ říká mluvčí klubu Martin Bergman.

Celý klub přeje Davidovi hodně hodně síly a pozitivní energie! Všichni věříme, že se zase vše v dobré obrátí!

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.