červen

Do Jablonce přichází útočník Václav Sejk!

Ze Sparty Praha přichází v krátké době druhý hráč! Útočník Václav Sejk bude v Jablonci působit na ročním hostování. Vítej v Jablonci!

„Jablonec vnímám jako kvalitní tým. V posledních letech se hrálo nahoře, minulý podzim ve skupině Konferenční ligy, takže hodně ambiciózní tým. Bohužel konec minulé sezóny nebyl podle představ klubu, ale doufám, že v téhle sezóně navážeme na tu předminulou a umístění bude podle toho vypadat. I s tím sem jdu, abychom hráli nahoře a byl to i pro mě v kariéře krok nahoru,“ říká dvacetiletý reprezentační útočník.

Václav Sejk je kmenový hráč Sparty, kam přišel v roce 2017. Debut v A týmu Sparty měl v roce 2021 v MOL Cupu a jaro 2022 strávil na hostování v Teplicích, kde vstřelil pět branek v 15 zápasech.

O působení Vaška v Jablonci se velkou měrou přičinil také trenér David Horejš, který nově vede tým Jablonce. A o působení Václava Sejka v týmu hodně stál. „Musím říct, že právě trenér Horejš mě přesvědčil pro cestu sem do Jablonce. Představil mi jeho plán a ambice. To se mi líbilo a líbí se mi jeho přístup, ať už ke mně nebo k celému týmu v Jablonci. To mě sem přimělo jít a jsem rád za tu šanci,“ vysvětluje své kroky Václav Sejk, který se v kabině potkal s parťákem Matějem Polidarem nebo spoluhráčem z reprezentace U21 Pavlem Šulcem.

Hodně štěstí v zelenobílém dresu, Vašku!