21
únor
2018

Dorost U17 porazil v přípravě Zásadu

Dorost kategorie U17 narazil v přípravě na tým mužů SK Zásada. Naši dorostenci vyhráli 9:2!

FK Jablonec U17 - SK Zásada 9:2 (5:1)

Branky Jablonce: Šilhavý 2, Vobejda 2, Vrzák 2, Coufal, Šimůnek, Velich.

Sestava Jablonce: Ježek (46. Mazánek) - Kobr (46. Procházka), Michálko (46. Hnát), Dejl (46. Málek), Janda -

Horáček, Šimůnek, Vobejda (46. Velich), Vrzák - Coufal, Šilhavý.

"Utkání proti mužům z nižší okresní soutěže, které posloužilo pro nácvik ofenzivní hry, a splnilo tak jeden z plánů v zimní přípravě, kdy jsme se právě ke konci tohoto období chtěli věnovat zakončení a ofenzivní části hry obecně. Hned na začátku se soupeř dostal do vedení, když proměnil standardní situaci. Prakticky vzápětí náš tým vyrovnal a ujal se i vedení hry, kdy dobře kombinoval a vytvářel si spoustu brankových příležitostí. Do poločasu jsme přidali ještě čtyři zásahy. Ve druhém poločase pokračovala hra ve stejném duchu a náš tým přidal ještě další čtyři góly. Nutno poděkovat i soupeři, že v mrazivém počasí a i vzhledem k průběžnému výsledku dohrál zápas v duch fair play," hodnotí přípravné utkání trenér Martin Kotyza.