FK Jablonec vítá dalšího velkého partnera!

Pro sezónu 2021/2022 uzavřel FK Jablonec významnou spolupráci s regionem Gitschberg Jochtal v Jižním Tyrolsku, kde náš tým absolvuje letní soustředění před startem v kvalifikaci o Evropskou ligu UEFA.

„Uzavření spolupráce se Ski & Almenregion Gitschberg Jochtal je pro klub důležitým krokem pro zabezpečení a organizaci soustředění na té nejvyšší úrovni. K dispozici budeme mít kvalitní zázemí a dvě tréninkové plochy,“ říká k podpisu kontraktu viceprezident klubu Jaroslav Doležal.

FK Jablonec absolvuje soustředění v Itálii během července a své zázemí najde v hotelu Abis, kde bude mít k dispozici vše potřebné pro kvalitní přípravu.

LYŽAŘSKÁ OBLAST A OBLAST HORSKÝCH PASTVIN GITSCHBERG JOCHTAL

V sezóně 2021/2022 tak bude k vidění logo Gitschberg Jochtal také na nových dresech Capelli pro FORTUNA:LIGU, MOL Cup a kvalifikační fázi zápasů pod hlavičkou UEFA. A právě dresy budou zajímavou novinkou pro naše fanoušky! Až bude v prodeji kolekce na sezónu 2021/2022, tak každý prodaný dres online v našem fanshopu bude znamenat zařazení do slosování o víkendový pobyt pro dvě osoby ve 4**** hotelu v Gitschberg Jochtal s dvoudenním skipasem! "Detaily ohledně zapojení do soutěže po nákupu nového dresu zveřejníme se startem jejich prodeje. Fanoušci se určitě mají na co těšit," dodává tiskový mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.

Pro aktuální informace z oblasti Ski & Almenregion Gitschberg Jochtal sledujte oficiální profil na Facebooku.

Author Martin Bergman