Aktualita
24
květen
2017

Informace pro fanoušky do Karviné


Ligovou sezónu 2016/17 zakončíme na půdě nováčka MFK Karviná. S předstihem přinášíme důležité informace pro všechny naše fanoušky, kteří se vydají na dalekou cestu a chystají se rozloučit s naším týmem před letní pauzou.

ePojisteni.cz liga 2016/2017 | 30.kolo


0
:
2
0:0

Branky KAR:

Branky JAB: 6. Martin Doležal, 55. Martin Doležal


Stadion

Název: Městský stadion

Kapacita stadionu: 4.833 míst

Rozměry hřiště: 105 x 68 m

Rekonstrukce: 2016

Umístění sektoru hostů: Sektor E1

Vstupenky

Cena vstupenky do hostujícího sektoru: 100,- Kč (bez možnosti dalších slev), kompletní ceník k náhledu zde.

Předprodej: Vstupenky do sektoru hostů budou v prodeji v den utkání na pokladně u sektoru hostů, která bude otevřena stejně jako ostatní kasy 75 minut před výkopem.

Dopravní spojení

GPS navigace: mapy.cz / google maps

Ze směru od Českého Těšína: Při vjezdu do Karviné přejedete most přes řeku Olši, na kruhovém objezdu se dáte hned vpravo a po 30 metrech na malém kruhovém objezdu znovu vpravo. Po 150 metrech odbočíte vlevo k fotbalovému stadionu.

Ze směru od Ostravy: Při vjezdu do Karviné pokračujete stále po hlavní silnici, která vás po několika kilometrech přivede ke kruhovému objezdu u Tesca. Na kruhovém objezdu odbočíte vlevo a po 30 metrech na malém kruhovém objezdu vpravo. Po dalších 150 metrech odbočíte vlevo k fotbalovému stadiónu.

Parkování: Ideální je využít parkovací místa v přilehlých komunikacích, popř. u obchodního centra LIDL nebo Tesco v blízkosti stadionu (do 200 m). Dodržujte prosím instrukcí policie a pořadatelské služby.

MHD: Od vlakového nádraží se ke stadionu dostanete městskými autobusy (Linka č. 514 - zastávka Karviná - Ráj, sídliště. Linka č. 512, 513 a 520 - zastávka Karviná - Ráj, nemocnice. Linka č. 516 a 519 - zastávka Tesco).

Bezpečnostní informace

Při vstupu na stadion budou prováděny důkladné bezpečnostní kontroly se zaměřením na vnášení pyrotechniky, požití alkoholu a návykových látek. Je tedy nutné přijít s dostatečným předstihem před utkáním (vstup otevřen v 15.30 hodin). Platí zákaz vnášení jakékoliv pyrotechniky.

Osoby, které jakýmkoliv způsobem poruší platný  Návštěvní řád MFK KARVINÁ, nebudou vpuštěny na stadion nebo budou případně vyvedeny ze sektoru bez nároku na vrácení vstupného.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2020 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.