duben

Informace pro fanoušky před derby!

V neděli se na stadionu U Nisy v Liberci odehraje jubilejní 50. Podještědské derby! Věnujte, prosím, pozornost důležitým informacím v tomto článku.

Společně na Podještědské derby vlakem

• Naši fanoušci se tradičně vydají na 50. Podještědské derby vlakem z Jablonce nad Nisou.
  • Odjezd z Jablonce na derby je v neděli 7. dubna ve 12:57 hodin. Buďte proto na nádraží v Jablonci včas!
  • Během zápasu budou v jabloneckém kotli v prodeji také nová fanouškovská trička za 100 Kč

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO FANOUŠKY JABLONCE

• sektor pro hostující fanoušky se na stadionu U Nisy otevře ve 14:00
  • vstupenky budou v prodeji na pokladně za západní tribunou za 100 korun
  • na stadion je přísně zakázáno vnášet jakoukoliv pyrotechniku!
  • po posledním vzájemném zápase na stadionu v Liberci nám v případě hrubého porušení návštěvního řádu a ligových předpisů hrozí uzavření Stadionu Střelnice pro domácí utkání! Případně vysoké finanční sankce
  • u vstupu do sektoru hostů budou prováděny důkladné kontroly a prohlídky, aby se do sektoru nedostalo nic zakázaného
  • do sektoru hostů bude zákaz vnášení batohů
  • na sportovních akcích je zákaz zakrývání a maskování obličeje

Fanzona O2 TV na Podještědském derby

Unikátní fanzona od O2 pro všechny fotbalové fanoušky se tentokrát přesune do Liberce a stane se součástí doprovodného programu atraktivního derby proti Jablonci. Oficiální partner FORTUNA:LIGY společnost O2 přiveze na sever Čech jako obvykle spoustu zábavy a soutěží.

O2 TV fanzona na tréninkovém hřišti s umělou trávou před hlavním vstupem se fanouškům otevře již v 13:30 hodin a po celé dvě hodiny do začátku utkání v ní fotbaloví příznivci najdou spoustu zábavy. Na co se můžete těšit?

• O2 TV Sport Pack na měsíc zdarma pro každého návštěvníka O2 TV fanzony
  • O2 Guru stan s prezentací O2 TV
  • Autogramiáda vybraných hráčů včetně Libora Kozáka
  • Focení s pohárem pro mistra ligy