Aktualita
7
květen
2021

Informace pro návštěvníky zápasu s Teplicemi


Věnujte, prosím, pozornost důležitým organizačním pokynům pro návštěvníky utkání FK Jablonec – FK Teplice v pátek 7. května 2021.

FORTUNA:LIGA | 31.kolo


4
:
1
2:0

Branky JAB: 3. Martin Doležal, 41. Martin Doležal, 48. Vojtěch Kubista, 73. Martin Doležal

Branky TEP: 61. Robert Jukl


Vážení návštěvníci pátečního zápasu mezi FK Jablonec a FK Teplice. Vážíme si toho, že jste využili možnost zarezervovat si jako držitel placené permanentky místo na tribuně pro nadcházející domácí zápas na Střelnici. Je to pro nás jasný signál, že stále stojíte při nás i v této pro všechny těžké době. A věřte, že naši hráči, realizační tým a celé vedení klubu vnímá vaši podporu.

Je třeba si uvědomit, že návrat, byť velmi omezeného počtu diváků na stadiony, je výsledkem našeho společného úsilí za poslední měsíce a především je třeba vnímat fakt, že se stále jedná o pilotní projekt Ministerstva zdravotnictví a v případě nedodržování nastavených opatření vystavujeme nás všechny riziku, že fanouškům bude přístup na stadiony znovu odepřen.

Věříme, že budete na stadionu dodržovat veškerá nastavená opatření, abychom tak společně ukázali, že tyto projekty mají smysl a mohou ukázat cestu také dalším organizacím a oblastem veřejného a kulturního života.


Prosíme, dbejte pokynů pořadatelské služby, nevytvářejte hloučky po celou dobu pobytu na stadionu, a také u vstupů a východů!

Dodržujte rozestupy na tribuně a nesedejte si do řad, které jsou páskou zadělané. Využívejte minimálně rozestup jedné sedačky a seďte ob jednu řadu.

Po celou dobu pobytu na stadionu je povinné zakrytí úst i nosu respirátorem minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.


Co udělat pro včasné vpuštění do areálu stadionu Střelnice?

 • Mějte vyplněný Dotazník COVID, který jste obdrželi mailem po zarezervování vstupu na utkání s Teplicemi. Případně ke stažení zde.
 • Potvrzení o negativním testu
  • U vstupu bude nutné prokázat se negativním výsledkem RT-PCR testu ne starším 48 hodin, případně negativním POC antigenním testem na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 ne starším 48 hodin. Test je možno získat i přímo na místě v budově Střelnice (max. doba obdržení SMS s výsledkem je 15 minut). Jednou za tři dny máte nárok na test zdarma hrazený ze zdravotního pojištění a Veřejné odběrové místo Střelnice je otevřeno v pátek od 8:00
 • Certifikát o absolvování očkování - certifikát MZ ČR o kompletně provedeném očkování (obě dávky), od kterého uplynulo nejméně 14 dní.
 • Doklad (lékařskou zprávu) o prodělání covidu v posledních 90 dnech
 • Pro vstup je nutné použít zaslanou elektronickou vstupenku – vytištěnou nebo v mobilu, jmenný seznam již nebude používán. 
 • Mějte po ruce osobní doklady pro případnou kontrolu totožnosti
 • Doporučujeme příchod na stadion s předstihem vzhledem k nutným kontrolám testů a měření teploty. Stadion bude otevřen od 16:30 hodin!

DŮLEŽITÉ TERMÍNY!

Pátek 7. května 2021

8:00 - zahájení testování ve Veřejném odběrovém centru Střelnice

16:30 - otevření stadionu Střelnice pro veřejnost

18:00 - začátek zápasu FK Jablonec - FK Teplice

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

 1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
 2. Přístup do diskuzního fóra.
 3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
 4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.