Reportáž
16
květen
2022

Jablonecký dorost vybojoval na Admiře pouze bod.


Jablonecký starší dorost vybojoval v utkání 25. kola České ligy bod v Praze na hřišti FK Admira za remízu 1:1 (0:0). Utkání rozhodly góly po standardních situacích – rohových kopech, kterých bylo na obou stranách více než dostatek.

ČL, Kolo: 25, Datum: 15.5.2022

FK Admira Praha - FA Jablonec 1:1 (0:0)

Sestava FA Jablonec: Reiner – Jodas, Malý, Chládek, Ryml – Werani (89.J andura T.), Kubín (46. Drda), Stibor, Nykrín – Linhart, Svrček (74. Plechatý)

Trenéři: Just, Mička, Klucký

Branky FA Jablonec: 60. vlastní Škrabánek

Potrestaní FA Jablonec: ŽK – 81. Plechatý, 92. Stibor

Sestava soupeř: Matěka – Janáč, Doubravský, Škrabánek, Jakouš – Kohoutek (68. Marqvardsen), Tatdanov, Mráz, Aust – Sevček (89. Novák), Marek

Branky soupeř: 55. Mráz

Potrestaní soupeř:

Hřiště: Praha – Na Pecích/UMT

Rozhodčí: Paták, Smitka, Chrenko; delegát: Hanzal

Komentář: Jablonec zahrozil hned v úvodu, když ránu Nykrína zleva zastavilo až břevno. Ve 12. minutě obdobně z pravé strany pálil Werani, ale ten branku zcela minul. Za dvě minuty na druhé straně prudce vystřelil Mráz, ale Reinera nezaskočil. V 37. minutě nevyužil příležitost z trestného kopu Nykrín a jeho prudký míče cestu do branky nenašel. Vzápětí přišel trestný kop domácích z levé strany a na malém vápně centr z něho Mráz namířil do náruče Reinera.

Ve 48. minutě napřáhl z levého úhlu Nykrín, ale gólman Matěka byl na místě. Pak přišla série rohových kopů na straně domácích, ale jablonečtí z nich nic nevytěžili. Stejný obrázek pak probíhal na druhé straně a domácí z něho vytěžili vedoucí gól, když se parádně trefil Mráz. Jablonci se podařilo srovnat skóre o pět minut později rovněž po rohovém kopu z levé strany. Gól to byl vlastní, kdy na zadní tyči si v tísni srazil míč do sítě Škrabánek. V 81. minutě střela Linharta zleva je těsně minula zadní tyč domácí branky.

Sestavil: Pavel Bursa

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.