Novinky
28
květen
2016

Ján Greguš přispěl k výhře Slovenska


První ze tří přípravných zápasů před startem na ME 2016 ve Francii absolvovala reprezentace Slovenska proti Gruzii na soustředění v Rakousku. U výhry 3:1 nechyběl v základní sestavě náš záložník Ján Greguš!

Vůbec poprvé v historii se Slovensko utkalo v mužském profesionálním fotbale s Gruzií. Navíc byl zápas okořeněný tím, že Gruzii trénuje Slovák Vladimír Weiss a jeho syn je právě v aktuálním kádru Slovenska. Trenér Ján Kozák však mladého Wiesse k utkání nenominoval. V základní jedenáctce Slovenska se však objevil s číslem 6 Ján Greguš a připsal si 86 odehraných minut. 

"Zápas jsme začali aktivně a dobře kombinačně. Po pěkné akci jsme dali gól na 1:0. Po inkasované brance soupeř zvýšil aktivitu a snažil se být více v pohybu a kombinovat. Celkově to bylo tak, že obě mužstva se spíš snažila držet míč na kopačkách, protože bylo i velké teplo. Ve druhém poločase jsme dali na 2:0 a soupeř ukázal, že tam měl také šikovné hráče, drželi míč a zbytečně ho neztráceli. Třetí gól jsme dali ze standardky a jim se podařilo dát na 3:1 z brejku po naší chybě," říká k zápasu Ján Greguš.

Další utkání odehraje Slovensko v pondělí 29. května v Augsburgu proti Německu. Utkání má výkop v 17:45 hodin.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.