Jan Matoušek letí zpět do České republiky

Ofenzivní hráč Jan Matoušek, který v Jablonci hostuje z SK Slavia Praha, musí nuceně odcestovat zpět do České republiky. Důvodem je jeho svalové zranění a je nutné, aby co nejdříve podstoupil vyšetření a zahájil léčbu.

Jan Matoušek si v prvním utkání na herním soustředění ve Španělsku poranil stehenní sval a musel v zápase již v 18. minutě střídat. Následující den nepřišlo zlepšení a klub vyjednal jeho dřívější návrat zpět do České republiky.

“Honza Matoušek si v utkání s Krasnodarem přivodil svalové zranění podobného charakteru, jako v minulosti. Rozhodli jsme se po konzultaci s profesorem Kolářem, že odcestuje zpět do České republiky, kde podstoupí nezbytná vyšetření a zahájí rehabilitaci, aby byl co nejdříve připraven připojit se zpět k týmu,” říká lékař FK Jablonec Dag Tichý, který je s týmem na soustředění ve Španělsku.

Honzovi přejeme brzké uzdravení a těšíme se na jeho návrat na hřiště. Drž se, Maty!

Author Martin Bergman