Juniorka
únor

Juniorka na úvod jara porazila Teplice

Svěřenci trenéra Josefa Justa vstoupili úspěšně do jarní části Juniorské ligy – skupiny Čechy. Po zodpovědném výkonu přivezli tři body od favorizovaných Teplic. Výhru vystřelil před poločasem Josef Pour.

Juniorská liga - Čechy | 18.kolo

:

Branky TEP:

Branky JAB: 40. Pour

O hodnocení zápasu se postaral vedoucí mužstva Tomáš Čížek.

„Měli jsme vcelku dobrý začátek, byly tam tři gólové šance. Landfeld dvakrát sám z úhlu před brankou, ale netrefil přesně. Z dalšího závaru jsme měli střelu Haitla, kterou brankář vyrazil. Pak se nám podařilo po pěkné přímočaré akci skórovat. Pour vystřelil z vápna levačkou a trefil to přesně k tyči. Musím říct, že nás v prvním poločase podržel brankář Richter, když chytil tři šance soupeře. Ve druhém poločase nás Teplice zatlačily, přestali jsme být aktivní a trochu nám asi docházel dech. I přesto jsme tam měli několik brejkových situací, které jsme bohužel nevyřešili dobře. Ve finále jsme přežili tři šance od soupeře v závěru zápasu. Na úvod jara jsou to hodně cenné tři body,“ hodnotí duel Tomáš Čížek.

Další utkání čeká juniorku v neděli 24. února od 14:00 hodin na umělé trávě v Břízkách proti Bohemians Praha 1905!