březen

Kids Week: speciální akce pro děti!

Kids week startuje ve středu 10. března a potrvá přesně týden do 17. března! Sleva až 50% na vybrané produkty pro děti. A to není vše, při nákupu nad 500 Kč pro vás máme dárek. Po GreenFriday zde máme akci pro nejmenší, tak neváhejte!

KIDS WEEK

Pro nejmenší fanoušky jsme si připravili slevy až 50%! Kids week trvá celý týden od středy 10. března 2021 až do 17. března 2021. Po skvělé akci GreenFriday jsme si připravili slevy pro děti a rádi bychom, aby naši fanoušci měli možnost svým nejmenším členům rodiny nakoupit co nejvíce a za co nejmenší částku. Aby pro vás byla tato akce ještě příjemnější, při nákupu nad 500 Kč dostanete dárek v podobě 1 vybraného produktu ze 3 nabízených, který se vám zobrazí v košíku. Tento produkt jenom zaškrtnete a následně vám ho přibalíme ZDARMA do objednávky. Tak neváhejte a využijte tento skvělý týden na nákup produktů z našeho e-shopu.

Důležitá informace pro permanentkáře: tato akce nejde kombinovat se slevou 20%, kterou máte aktivní na své permanentce. V týdnu od 10. 3. až 17. 3. bude sleva pro permanentkáře vypnuta.

Nezapomeňte, že fanshop je kvůli vládním opatřením UZAVŘEN a slouží pouze k vydávání objednávek. Děkujeme za pochopení!

NAKUPUJTE TAKÉ PŘES FACEBOOK A INSTAGRAM

Koupí produktů podpoříte celý klub FK Jablonec a my vám slibujeme, že se stále budeme snažit rozšiřovat naší nabídku a vylepšovat stávající produkty. Produkty můžete zakoupit prostřednictvím fanshopu, obchodu na Facebooku nebo na Instagramu.

Dárek při nákupu nad 500 Kč

Abychom vám nakupování v našem eshopu fanshop.fkjablonec.cz ještě více usnadnili, připravili jsme akci na dárek zdarma, a to při nákupu nad 500 Kč, tak neváhejte a využijte tuto nabídku, která je platná po dobu KIDS WEEK.