květen

Martin Doležal je v nominaci nároďáku!

Útočník Martin Doležal ještě nemá po sezóně a bude si plnit reprezentační povinnosti. Je v nominaci české reprezentace pro kvalifikaci o EURO 2020!

Útočník Martin Doležal figuruje v nominaci na zápasy proti Bulharsku a Černé Hoře po boku Libora Kozáka z Liberce a Patrika Schicka z AS Řím. „Potřebujeme nadcházející zápasy vyhrát, i proto máme v nominaci o jednoho útočníka navíc,“ oznámil na nominační tiskové konferenci trenér Jaroslav Šilhavý. Vzhledem k tomu, že v nominaci Černé Hory figuruje náš záložník Vladimir Jovović, mohli by oba naši hráči nastoupit proti sobě.

Mezi náhradníky je náš pravý obránce Tomáš Holeš.

Český tým se sejde v pondělí 3. června v pražském hotelu Don Giovanni a v ten samý den odpoledne proběhne také trénink na stadionu Viktorie Žižkov.

Ve čtvrtek 6. června proběhne tisková konference a oficiální trénink na Letné, kde se v pátek 7. června od 20:45 utkají svěřenci trenéra Šilhavého s Bulharskem.

V sobotu se tým přesune do Olomouce, kde v pondělí 10. června vyzve Černou Horu. Taktéž s výkopem ve 20:45.