červen

Matěj Polidar přichází na roční hostování!

Univerzál Matěj Polidar přichází do Jablonce na roční hostování ze Sparty. Záložník či krajní obránce se zapojil hned od začátku přípravy k týmu trenéra Davida Horejše.

Matěj Polidar je univerzál, který může hrát v záloze i obraně. Do Sparty přestoupil z Příbrami a v sezóně 2022/2023 bude hostovat v Jablonci. Matěj Polidar zatím v lize nastoupil do 64 zápasů, vstřelil 6 branek a připsal si jednu asistenci. Dvaadvacetiletý fotbalista debutoval v lize v roce 2019.

"Trenér David Horejš o mě velice stál, vážím si toho a proto jsem si vybral cestu do Jablonce. Chtěl jsem jít hned od začátku přípravy, člověk se pak cítí líp, když jsou tu další noví hráči a nepřijde sem týden před ligou po přípravě," říká Matěj Polidar, který bude v Jablonci oblékat dres s číslem 21.

Hodně štěstí v Jablonci!