Musíme hrát svoji hru, velí kouč Celticu

FK Jablonec Celtic FC
3. předkolo UEL, 1. kolo čt 5. 8. 2021, 17:45

Trenér Celticu FC Ange Postecoglou na předzápasové tiskové konferenci před 3. předkolem Evropské ligy vyslovil přání, aby se skotský celek v Jablonci prezentoval svým fotbalem a hrou, která dovede jeho tým k vítězství.

Trenér Celticu přiznal, že o Jablonci sháněli před vzájemným zápasem potřebné informace. „Soupeře jsme hodně zkoumali a sledovali. Viděli jsme jejich předsezonní zápasy, teď i jejich soutěžní duely a shlédli jsme i pár věcí z loňské sezony. Známe jejich styl a máme povědomí o tom, jak hrají a jaké mají silné stránky. Rozhodně to pro nás bude výzva, evropský fotbal je totiž pro nás vždycky výzva. Těšíme se na zítra a věříme, že to bude dobrý zápas,“ konstatoval kouč Celticu Ange Postecoglou.

Ten do Čech přivezl kádr posilněný o další nová jména. „Nové posily jsou zatím s klubem jen velmi krátce, ale už s námi absolvovali pár tréninků a jsou na tom dobře. Jinak všichni hráči, kteří nastoupili o víkendu ve skotské lize jsou v pořádku,“ uvedl ke zdravotnímu stavu svých fotbalistů bývalý kouč australské reprezentace ve službách Celticu.

S jakými cíli by byl 55letý trenér skotského celku spokojen z prvního zápasu na severu Čech? „Musíme hrát naši hru a náš fotbal. Chceme podat dobrý výkon. Jedině tak totiž dosáhneme těch výsledků, které chceme. Teď jsme tři zápasy po sobě nevyhráli, proto teď výhru opravdu potřebujeme,“ má jasný cíl Postecoglou.