Na finále Poháru FAČR pořádáme zájezd!

FK Jablonec FC Slovan Liberec
Pohár FAČR, F st 27. 5. 2015, 18:00

Buďte s námi u historicky prvního Podještědského derby ve finále Poháru FAČR. Ve středu 27. května se od 18:00 hodin na stadionu v Mladé Boleslavi utkáme o pohárové prvenství s FC Slovan Liberec. Balíčky i samostatné vstupenky jsou v prodeji od této středy na sekretariátu klubu. Pojeďte s námi vytvořit hráčům domácí prostředí.

Na finálové utkání máme pro fanoušky k dispozici celou tribunu západ včetně sektoru pro vlajkonoše. Cena vstupenek do sektoru našich vlajkonošů je 80 korun, na další sektory západní tribuny pak 120 korun.

Na finále Poháru FAČR jsme pro vás také připravili speciální balíčky, ve kterých je vedle vstupenky v ceně také autobusová doprava na utkání tam i zpět. Cena takového balíčku pro vlajkonoše je 170 korun, ostatní fanoušci pak za výjezd zaplatí 200 korun. Zájezdy je stejně jako vstupenky možné kupovat již od středy na sekretariátu klubu. Po zaplacení dostanete obousměrnou jízdenku se vstupenkou na utkání. Odjezd všech autobusů je plánován na 16:00 hodin z Jablonce. Konkrétní místo odjezdu bude ještě upřesněno.

Zájezdy a samostatné vstupenky na finále Poháru FAČR s FC Slovan Liberec budou v prodeji také na posledním domácím utkání s Baníkem Ostrava. Uzávěrka prodeje zájezdů je v pondělí 25. května do 12 hodin. Samostatné vstupenky pak budou v prodeji také v následujících dnech.

Odjezd busu z VIP parkoviště

Všechny autobusy pro jablonecké fanoušky na finále Poháru FAČR budou na stadionu Střelnice nabírat příznivce na VIP parkovišti před multifunkční budovou nové Střelnice u hlavních pokladen. Odjezd je naplánován na 16:00 hodin.

Pojeďte s námi bojovat o historicky třetí pohárové vítězství!

Author Martin Bergman