červenec

Nabídka VIP karet FK Jablonec

Na soutěžní ročník 2018/2019 jsme pro vás připravili možnost užít si zápasy FK Jablonec v prostorách klubového VIP zázemí na Střelnici.

Chcete si užít FORTUNA:LIGU jinak než dosud? Máme pro vás nabídku využití klubových VIP prostor a navíc plno výhod pro zápas v základní skupině Evropské ligy UEFA.

1 klubovou VIP kartu na fotbalovou ligu pořídíte v ceně 20 000 Kč s DPH. Při nákupu dvou klubových VIP karet zaplatíte dohromady 30 000 Kč s DPH.

V případě, že se rozhodnete pořídit větší množství klubových VIP karet, připravíme vám nabídku na míru. Stačí kontaktovat našeho hospitality managera Sebastiana Kalcojanise a probrat s ním detaily vaší poptávky. Navíc je při nákupu klubových VIP karet možnost odečtu DPH.

Kontaktní osoba

Sebastian Kalcojanis
e-mail: kalcojanis@fkjablonec.cz

Výhody pro majitele klubových VIP karet