This text will be replaced
18
září
2014

Nábor žáků přilákal na Střelnici téměř padesát dětí


Hned na úvod své fotbalové kariéry si chlapci i několik dívek odneslo krásný sportovní zážitek. Čtvrteční podvečer si téměř padesát dětí ve věku od pěti do devíti let zpříjemnilo atraktivní návštěvou jabloneckého stadionu Střelnice.

FK BAUMIT Jablonec pořádal ve spolupráci s Fotbalovou asociací ČR nábor žáků do svých řad v kategorii přípravky. „Jsme velmi rádi, že nám vyšlo počasí a že můžeme přivítat na dnešní akci takové množství zájemců o vstup do našich řad. Budeme se snažit vytvořit jim kvalitní podmínky už od nejmenšího věku k jejich sportovnímu růstu, který k obecné výchově dětí nepochybně patří,“ pronesl směrem k rodičům na úvod generální ředitel klubu Petr Doležal.

Účastníci náboru pak byli rozděleni mezi několik stanovišť, kde zábavnou formou mohli prezentovat své umění. Před zraky svých rodičů někteří z nich vůbec poprvé vyběhly s balonem u nohy na fotbalové hřiště. Nejen pro ně byla velkým zážitkem skutečnost, že se akce konala na hlavním stadionu, kde se odehrávají ligová střetnutí. A právě prvoligoví fotbalisté FK BAUMIT Jablonec jim aktivně asistovali a předávali cenné rady hned na jejich prvním tréninku. Vedle trenérů mládeže jabloneckého klubu se do role patronů náborové akce postavili hráči ligového týmu Milan Mišůn, Luděk Pernica, Pavel Moulis i odchovanci Ondřej Mihálik a Vojtěch Kubista.

U jednoho stanoviště dokonce asistoval i hlavní trenér A týmu Jaroslav Šilhavý. „Potěšil nás nejen velký zájem ale i přístup rodičů a dětí při dnešní akci. Pokud budou mít děti radost z pohybu a ze hry jako dnes, tak s nimi bude práce snadná,“ hodnotil čtvrteční nábor sekretář mládeže FK BAUMIT Jablonec Milan Kykal. „Dnešním dnem náš zájem o nové mladé fotbalisty rozhodně nekončí. Chlapci i dívky mohou naše řady doplnit kdykoliv v průběhu sezony,“ doplnil Kykal, hlavní organizátor celého náboru.

Na svůj první oficiální trénink se mohou nové fotbalové naděje těšit již příští týden. Ročník 2006 se sejde na hřišti v Mozartově ulici v úterý 23. září 2014 v 16.30 hodin a hráči mladší narození v letech 2007 a později už o den dříve v pondělí 22. 9. na stejném místě také v 16.30 hodin. Všem přejeme příjemnou zábavu a stejnou chuť a zápal, jako předvedli ve čtvrtek na Střelnici.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.