Naši hráči v reprezentacích

Po vítězném utkání se Slováckem začala další reprezentační přestávka, do které vcelku výrazně zasáhnou naši hráči. Pět fotbalistů A týmu Jablonce si užije přestávku v národních týmech.

Česká republika A tým

Lukáš Masopust a Michal Trávník byli dodatečně povolání trenérem Jaroslavem Šilhavým na nadcházející dva zápasy Ligy národů UEFA. Naše hráče čekají souboje se Slovenskem a Ukrajinou.

Česká republika U21

Stoper David Lischka patří mezi stabilní členy výběru U21 trenéra Vítězslava Lavičky. A nejinak tomu je také pro aktuální sraz národního týmu. Byť je v kvalifikaci o postup na ME český tým bez šance, bude chtít v následujících dvou zápasech uspět. Nejprve se představí v Bělorusku a následně doma v Chomutově proti Moldavsku.

Černá Hora A tým

Záložník Vladimir Jovović má před sebou peprný souboj Černé Hory proti Srbsku v rámci Ligy národů UEFA. Následující zápas odehraje Jovović proti Litvě.

Lotyšsko A tým

Útočník Davis Ikaunieks odcestoval k národnímu týmu Lotyšska, který bude také bojovat o body v Lize národů UEFA. Nejprve se Lotyšsko střetne s Kazachstánem a druhý domácí zápas odehraje tým Davise Ikauniekse proti Gruzii.

Author Martin Bergman