Rozhovor
24
srpen
2019

Neakceptovatelný výkon, hlesl Rada


Hořký zpětný dárek ke středečním 61. narozeninám dostal od hráčů náš kouč Petr Rada. Ten označil výkon Jablonce i vysokou porážku v Příbrami za neakceptovatelný a nejhorší pod jeho vedením.

Náš lodivod moc dobře věděl, že loňská šestigólová výhra od Litavky se nebude opakovat. „Odehráli jsme nejhorší utkání, co jsem v Jablonci. Z naší strany tam nebylo vůbec nic. Hlavně v prvním poločase. Prakticky ve třetí minutě se nám zhroutil celý náš plán. Inkasovali jsme branku ze standardní situace, na které jsme byli připraveni a věděli jsme o tom, že standardky jsou silná zbraň domácích. Ve 30. minutě jsme dostali z trestného kopu na 2:0, tam naši hráči zaspali a nedobíhali. Bylo to zasloužené poločasové vedení domácích, my jsme neměli nic,“ konstatoval Rada a pokračoval hodnocením druhé půle.

„Hráčům jsem říkal, že buď z toho může být ostuda, nebo to můžeme zdramatizovat. Opticky jsme byli více na míči, přihrávali jsme si kolem šestnáctky, jenže žádnou větší šanci jsme si nevypracovali. Byli jsme znova potrestáni efektivitou domácích, Škoda i Rezek to trefili jako gól měsíce. Byly to krásné střely, ale dostoupení a čas, které na to měli, to se nám prostě nemůže stát. Je to pro nás hodně špatný výsledek, ale co je horší je naše hra. Ve všech směrech jsme byli horší a budeme si to muset rozebrat, tak aby se to neopakovalo. Musím si to nechat projít hlavou, ale pro všechny, co dnes nastoupili, to nebude jednoduché,“ láteřil kouč Rada. „Vyplynulo z toho 4:0 a to je pro nás špatný výsledek. Propadli jsme ve všech směrech. Budeme si to muset rozebrat, tak aby se to neopakovalo. Tímto výkonem se Jablonec prezentovat nesmí a nebude. Jelikož jsme dosáhli nějakých úspěchů a můžeme říkat, že u nás proběhly nějaké změny, takový výkon je neakceptovatelný,“ dodal nasupený kouč Jablonce.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.