Aktualita
29
květen
2018

Permanentky v prodeji od 25. června!


Aktuální soutěžní ročník skončil úspěšně a v plném běhu jsou přípravy na další ligový a pohárový ročník. Permanentní vstupenky FK Jablonec budou v prodeji od 25. června!

Vzhledem k rozšíření soutěže o nadstavbu po základní části došlo k mírnému zdražení sezónních permanentek. Stávající permanentkáři budou mít cenu velmi výhodnou. Navíc je v ceně předkupní právo na vstupenky na základní skupinu Evropské ligy!

Ceny pro stávající permanentkáře na sezonu 2018/2019

STANDARDNÍ ZLEVNĚNÁ DĚTSKÁ
TRIBUNA „A“ VÝCHOD 1300 Kč 1000 Kč 300 Kč
TRIBUNA „B“ ZÁPAD 1200 Kč 900 Kč 300 Kč
VLAJKONOŠI DOMÁCÍ 900 Kč 800 Kč Není v prodeji

Ceny pro nové permanentkáře na sezonu 2018/2019

STANDARDNÍ ZLEVNĚNÁ DĚTSKÁ
TRIBUNA „A“ VÝCHOD 1700 Kč 1300 Kč 500 Kč
TRIBUNA „B“ ZÁPAD 1600 Kč 1200 Kč 500 Kč
VLAJKONOŠI DOMÁCÍ 1000 Kč 900 Kč Není v prodeji

*ZLEVNĚNÁ: cena pro ženy, studenty, důchodce a držitele karty ZTP.

*DĚTSKÁ: cena pro děti do 15 let.

Kdy a kde se budou permanentky prodávat?

Prodej permanentek bude zahájen v pondělí 25. června na INFOCENTRU u hlavní poklady stadionu Střelnice. Do středy 4. července budou blokována místa pro stávající permanentkáře, aby si mohli koupit permici na novou sezónu na stejné místo. V prodeji však budou také ostatní volná místa pro nové permanentkáře.

Od pondělí 9. července se uvolní všechna místa na tribuně A a B, která nebyla dosud prodána. Tudíž se zruší blokace míst stávajících permanentkářů. 

Od čtvrtka 5. července budou v prodeji také permanentky cenové kategorie STANDARDNÍ online na našem webu.

NOVÉ PERMANENTKY pro ženy, děti studenty a důchodce se v předprodeji prodávají pouze přímo zvýhodněným osobám, nikoli zprostředkovaně. TO NEPLATÍ PŘI OBNOVOVÁNÍ STÁVAJÍCÍCH PERMANENTEK.

Ceny jednorázových vstupenek pro sezónu 2018/2019

Cena vstupenek se bude také po několika letech zvyšovat. Na tribuně „A“ a „B“ vzrostla cena o 20 Kč na utkání. Základní cena je tedy od nové sezóny 140 korun na tribunu „A“ a 130 korun na tribunu „B“. I proto se více vyplatí zajistit si sezónní permanentku, u kterých jsou nastavené rozumné ceny s ohledem na náš jistý start ve skupině Evropské ligy.


Od sezóny 2018/2019 bude liga s novým herním formátem!

Od nové sezóny se nebude hrát pouze 30 kol fotbalové ligy. Od ročníku 2018/2019 bude 30 kol pouze jako základní část. Následovat bude nadstavba, ze které vzejde mistr, účastníci evropských pohárů a sestupující týmy.

Jak bude vypadat nový formát Fortuna ligy?

Podle pořadí v tabulce základní části budou družstva rozdělena do tří skupin:
- O titul (1. – 6. místo po základní části)
- O účast v Evropské lize UEFA (7. – 10. místo po základní části)
- O záchranu (11. – 16. místo po základní části)

Ve skupině o titul se mezi sebou utká jednokolově šest mužstev, přičemž všem zůstává bodový zisk dosažený v základní části. Kluby umístěné v tabulce základní části na 1. – 3. místě budou hrát tři utkání na domácím stadionu a dvě na hřištích soupeřů, u klubů umístěných v tabulce základní části na 4. – 6. místě tomu bude přesně naopak.

Skupina o účast v Evropské lize bude rozdělena na dvojice pomocí umístění podobně, jako je tomu v klasickém play off. Tým umístěný na 7. místě tak bude hrát s týmem na 10. místě a proti sobě nastoupí také týmy na 8. a 9. místě tabulky základní části. Všechny duely se budou hrát na dva zápasy systémem „doma – venku“. Vyřazovacím způsobem vzejde vítěz skupiny, který se v baráži o postup do kvalifikace Evropské ligy UEFA utká s týmem ze skupiny o titul, jenž bude na posledním místě zaručujícím postup do kvalifikace o EL (tedy čtvrtý nebo pátý tým). Vítěz tohoto barážového utkání získá právo startovat v kvalifikaci Evropské ligy UEFA.

Ve skupině o záchranu se utká šest mužstev jednokolově systémem ‚každý s každým‘, přičemž všem z nich zůstává bodový zisk dosažený v základní části. Kluby umístěné v tabulce základní části na 11. – 13. místě budou hrát tři utkání na domácím stadionu a dvě na hřištích soupeřů, u klubů umístěných v tabulce základní části na 14. – 16. místě tomu bude přesně naopak.

Postup, sestup, kvalifikační utkání

Po skončení všech zápasů nadstavbové části se určí konečná tabulka soutěže. Z první ligy sestoupí družstvo, které se v konečné tabulce umístilo na 16. příčce. Družstva, která se v konečné tabulce soutěže umístila na 14. a 15. místě, se budou účastnit kvalifikačních dvojutkání s družstvy, která se umístila na 2. a 3. příčce druhé ligy. Vítězové těchto dvojutkání budou mít právo startovat v následující sezóně v nejvyšší soutěži.

Do mezinárodních klubových soutěží UEFA (Liga mistrů a Evropská liga) se kvalifikují mužstva podle pořadí v konečné tabulce soutěže podle přidělených účastnických míst ve výše uvedených soutěžích dle příslušného koeficientu jednotlivých národních asociací UEFA.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.