Potvrdili jsme si, že máme formu, uvedl Klucký

FK Jablonec FC Baník Ostrava
FORTUNA:LIGA, N2 so 11. 5. 2019, 17:30

Na tiskovou konferenci dnes dorazil hodnotit zápas místo potrestaného Petra Rady z jablonecké strany asistent Zdeněk Klucký. Co zaznělo na pozápasových výstupech z obou táborů?

Ostravský lodivod Bohumil Páník musel během čtrnácti dnů zkousnout na jablonecké Střelnici druhou porážku, aniž by jeho tým vstřelil branku. „Dnes se znovu ukázalo, že má Jablonec výbornou formu. Severočeši pokračovali ve výborné hře, kterou předváděli v Plzni. My jsme sotva třikrát ohrozili branku domácích, to Jablonec měl snad dvanáct zakončení. Proto se jedná o zaslouženou výhru. My jsme mohli prohrát i vyšším rozdílem,“ shrnul ve stručnosti porážku svého týmu ostravský kouč.

Na jablonecké straně hodnotil zápas místo disciplinárně potrestaného hlavního kouče Petra Rady jeho asistent Zdeněk Klucký, který zápas odkoučoval z lavičky. „Pro obě mužstva to nebylo jednoduché, měřit se znovu po čtrnácti dnech. Ostravu jsme tentokrát dobývali, nedávali nám tolik prostorou, a my neměli tolik místa k útočení v prvním poločase. Přesto jsme si některé šance vytvořili. Naše hra se ještě zlepšila po poločase, kdy jsme si něco řekli. Dostávali jsme se už do křídelních prostorů, kluci se lépe pohybovali. Potvrdili jsme si, že máme formu, dali jsme dvě branky. Pro Trávníka nebylo lehké kopat penaltu dvakrát. Klobouk dolů. Přidali jsme druhý gól a mohli skórovat z dalších šancí, třeba Považancem. Už v Plzni jsme odehráli dobré utkání, dnes jsme si potvrdili postavení v tabulce a pohárové příčky,“ konstatoval jablonecký asistent, který prozradil, jak probíhala komunikace s hlavním koučem z tribuny. „Na utkání jsme byli připraveni, každý věděl, co má dělat. Trenér seděl za námi na tribuně. On je hlučný v každém utkání, když něco potřeboval, bavili jsme se přes plot,“ prozradil po zápase Klucký.