květen

Tomáš Hübschman je osobností ligy!

Záložník Michal Trávník se stal nejlepším hráčem FORTUNA:LIGY podle fanoušků! Tomáš Hübschman se stal osobností ligy!

V pondělí 27. května 2019 se uskutečnil tradiční Galavečer Ligové fotbalové asociace (LFA), kde byly vyhlášeny také individuální ankety a ocenění za uplynulý ligový ročník.

Michal Trávník získal sympatie fanoušků ligy

Na základě hlasování fanoušků v mobilní aplikaci byl s největším celkovým počtem hlasů v základní části vyhlášen nejlepším hráčem celé FORTUNA:LIGY dle fanoušků Michal Trávník.

Osobností ligy se stal Tomáš Hübschman

Náš kapitán Tomáš Hübschman patří k nejzkušenějším hráčům v české lize a jeho výkonnost a přístup k fotbalu neušel pozornosti hlasujícím zástupcům klubů a sportovních novinářů. V září osmatřicetiletý fotbalista, který v Jablonci krátce po skončení ročníku 2018/2019 prodloužil kontrakt od další sezónu, ovládl s výrazným náskokem kategorii Osobnost FORTUNA:LIGY!

Osobnost FORTUNA:LIGY:

# jméno příjmení klub body
1 Tomáš Hübschman FK Jablonec 85
2 Roman Hubník FC Viktoria Plzeň 50
3 Pavel Zavadil Slezský FC Opava 48
4 Marek Matějovský FK Mladá Boleslav 40
5 Milan Baroš FC Baník Ostrava 33

Další výsledky doprovodných a hlavních anket