Ženy
2
květen
2016

Tři žákyně na reprezentačním srazu


Zajímavý letošní poslední dubnový pátek prožily tři mladé dívčí naděje FK Jablonec. Kateřina Baloghová, Sarah Pekařová a Klára Urbanová byly Komisí fotbalu žen Fotbalové asociace České republiky nominovány na výběrový kemp nově se tvořící reprezentace ČR WU 13.

Kemp se uskutečnil na hřišti Nový Hradec v Hradci Králové a pozváno bylo celkem 26 mladých fotbalistek z krajů Královéhradeckého, Pardubického a Libereckého. Podobné výběrové kempy postupně probíhají po celé České republice a vybrané nejlepší fotbalistky ze všech krajů se následně sejdou na posledním celorepublikovém výběru, který definitivně vytvoří nový reprezentační celek naší země třináctiletých dívek v kopačkách.

„Dopolední část programu byla zaměřena převážně na individuální dovednosti děvčat, odpolední potom na herní. Jeli jsme s kolegou Heřmanem Kubínem spolu s děvčaty, abychom je jednak viděli v akci a osobně je podpořili, a také potom pro čerpání zkušeností z vedení reprezentačních srazů“, říká hlavní trenér děvčat FK Jablonec Jan Štol a dodává: „Velmi nás potěšilo, že naše holky všechny úkoly zvládaly a v konkurenci ostatních hráček se rozhodně neztratily. Během obědové přestávky nám potom naše dívky reprezentační trenéři chválili a to vždy potěší! Tak uvidíme, zda se některá z nich dostane do užšího celorepublikového výběru. Každopádně i tak to byla pro naše naděje skvělá zkušenost a rozhodně i pohodově užitý den s fotbalem.“

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.