U10 se střetne se Spartou, Teplicemi a Sigmou!

Kategorii U10 se podařilo zrealizovat miniligu online. Svěřenci trenéra Špirocha, Potůčka a Křemena se utkají proti: FK Teplice, SK Sigma Olomouc a AC Sparta Praha.

U10 realizuje miniligu po celé ČR!!

Jsem rád, jak velkou odezvu mělo derby online. Inspirovali jsme tak celou republiku a teď se nám společně se Spartou, Teplicemi a Sigmou podařilo zrealizovat miniligu online.

Zájem mají i další týmy. Věřím, že se naše miniliga rozroste. Jen to musíme dát ročníkově dohromady. Tím bych chtěl poděkovat i trenérům: Dominikovi Šonskému, Honzovi Maryškovi a Honzovi Kozderkovi. Obvoláváme kluby a dáváme nápady dohromady.
Pro kluky je to zpestření a porovnání jejich dovedností s nejlepšími mládežnickými kluby v ČR.
Miniliga se nám podařila zrealizovat a teď si dávám za cíl klukům sehnat i zahraničního soupeře! To už by se vlastně mohlo jmenovat liga Mistrů online 🙂

Disciplíny a pravidla:

⚽️ Nožičky s fotbalovým míčem (míč nesmí spadnout - 3x pokus, nahlašujeme nejlepší)

⚽️ Počet přeskoků přes švihadlo za 30 sekund (2x opakování, nahlašujeme nejlepší pokus)

⚽️ Hlavičkování (3x pokus, nahlašujeme nejlepší)

⚽️ Nožičky s tenisákem (nesmí spadnout, 3x pokus, nahlašujeme nejlepší).

Trenér deset nejlepších pokusů v dané disciplíně sčítá a nahlašuje soupeři. Který tým dá více nožiček = gól, hlaviček = gól atd.

🏅 1. kolo 19.11 - 22.11. 2020

SK Sigma Olomouc U10 VS FA Jablonec U10
FK Teplice U10 VS AC Sparta Praha U10

🏅 2. kolo 23.11 - 26.11. 2020

FA Jablonec U10 VS FK Teplice U10
SK Sigma Olomouc U10 VS AC Sparta Praha U10

🏅 3. kolo 27.11 - 30.11. 2020

AC Sparta Praha U10 - FA Jablonec U10
SK Sigma Olomouc U10 - FK Teplice.

Kromě miniligy mají kluci za úkol si zapisovat trenérský deník, který s nimi individuálně po týdnu prodiskutujeme formou videohovoru, výzvu trenéra Králíčka🐰 a výšlap na jakoukoliv rozhlednu a udělat u ní selfie fotku.

Zítra proběhne online válečná porada na soupeře. Držte nám pálce