Mládež
3
červen
2019

U19 na závěr sezony rozdrtila domácí Čáslav


Pohodovým utkáním zakončil jablonecký starší dorost soutěžní ročník České ligy na hřišti posledního celku tabulky FK Čáslav, kde jednoznačně zvítězil 12:1 (6:0). Dvojitý hattrick si připsal Velich a jeden Kinčl. Čestný úspěch domácích padl až v nastaveném čase zápasu.

Česká liga dorostu U19 | 28.kolo


1
:
12
0:6

Branky NAC: 90. +1.Nykodým

Branky JAB: 3., 42., 57., 73., 80., a 83.Velich, 10., 44. z pen. a 61.Kinčl, 24. a 45.+1.Horáček, 81.Coufal


Už v první minutě nevyužil Kinčlovu přihrávku Vosecký, když zamířil nad branku. Ve 3. minutě Černák našel ve vápně Velicha – 0:1. V 10. minutě po Horáčkově přihrávce pálil z levého úhlu k zadní tyči Kinčl – 0:2. Ve 20. minutě Podzimkovu bombu pod břevno gólman Beran vytěsnil nad branku. Ve 24. minutě po rohovém kopu Podzimka z pravé strany z voleje nádherně vypálil Horáček – 0:3. Až v 38. minutě přišla první možnost domácích. Míč z trestného kopu poslal Havrda vysoko nad branku. Ve 42. minutě Podzimek vysunul dopředu Velicha a bylo to 0:4. Minutu před půlí byl ve vápně sražen Kinčl a ten sám z pokutového kopu zvýšil na 5:0 pro Jablonec. Šestý gól v domácí síti dal v nastaveném čase zblízka Horáček z přihrávky Velicha.

V 56. minutě mohli čáslavští skórovat, ale po rohovém kopu zleva na zadní tyči střela hlavou mířila vedle. Naopak v další minutě završil svůj první hattrick Velich, když po křižném míči Jandy zprava mu míč do vápna naservíroval Kinčl. V 60. minutě napřáhl z dálky domácí Batelka a Vajner ránu srazil na roh. A tento pokus vzápětí potrestal osmou brankou v domácí síti Kinčl pro přihrávce Voseckého. V 73. minutě Velich dal obloukem přes gólmana devátou branku a zároveň jubilejní stou Jablonce v tomto ročníku. Velich v 80. minutě využil průnik Horáčka pravou stranou – 0:10. V 81. minutě podobným způsobem skóroval Coufal rovněž po podobném průniku Malimánka. Tucet gólů v domácí brance završil v 83. minutě Velich ze samostatného úniku. Pak konečně přišli ke slovu domácí. V 86. minutě pálil prudce k levé tyči Havrda a Vajner mu ránu lapil. V 89. minutě podobně pálil Honc, ale na Vajnera si také nepřišel. Až v nastaveném čase se Čáslav dočkala. Střelu Honce Vajner vyrazil, ale na dorážku Nykodýma z úhlu však nestačil.

Trenér Mgr. Michal Kolčava ohodnotil utkání slovy: "Za hezkého počasí na hlavním hřišti v Čáslavi jsme předvedli velmi dobrý výkon, když soupeř nám nekladl větší odpor. Děkuji hráčům za příjemnou tečku sezóny v mistrovské soutěži."

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.