This text will be replaced
Aktualita
10
leden
2022

Útočník Jan Silný přestoupil do Jablonce!


Osmigólový střelec podzimní části druhé ligy Jan Silný mění dres a z Líšně se přesouvá do Jablonce! Silný podepsal v Jablonci smlouvu na 2,5 roku!

Jan Silný si poprvé v kariéře vyzkouší prvoligové angažmá a po štaci v druholigové Líšni míří střílet góly do Jablonce! "Přestup do Jablonce byl z pohledu rozhodování jednoduchý, protože pořád je to Jablonec a pořád je to první liga," říká šestadvacetiletý útočník.

"Celý život dělá člověk fotbal pro to, aby se dostal na nejvyšší úroveň. A teď tady jsem. Určitě je to velká motivace," dodává Silný, který v Brně opustil nejen mateřský klub, ale také civilní zaměstnání. 

Hned na úvod jeho působení v Jablonci byl na programu silový a kondiční trénink pod dohledem našeho kondičního trenéra Davida Skuhravého. Díky tomu, že druhá liga skončila podstatně dřív, než prvoligová soutěž, byla pro Jana Silného taková zátěž na úvod vcelku náročným přivítáním. "Běhali jsme šest sérií těžkých běhů, potom jsme šli ještě do posilovny, takže to bylo hodně náročné," popisuje svůj první trénink Jan Silný, který během podzimní části v druhé lize vstřelil za Líšeň osm branek. Během své kariéry v Moravskoslezské fotbalové lize (3. liga) a FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE (2. liga) si připsal dosud 174 startů, ve kterých vstřelil 115 gólů!

Zkušený silový hroťák podepsal na Střelnici smlouvu do 30. června 2024. Hodně štěstí!

Profil Jana Silného

Pozice: útočník

Narozen: 15. 2. 1995

Noha: levá

Výška/váha: 187 cm/88 kg

Národnost: Česká

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.