Mládež
6
duben
2021

V březnové výzvě žáků U14 přeskočila těsně U15!


Celý měsíc žáci kategorie U12-U15 bojovali o nejlepší umístění. Podívejte se, jak výkony týmů hodnotili jejich trenéři. Na měsíc duben očekávejte výzvu podobného rázu.

U12

Do výzvy jsme nastupovali jako nejmladší ročník, ale i tak se nám podařilo porazit starší tým a tým trenérů, za to kluci mají velkou pochvalu. Mezi kluky se udělaly velké rozdíly v aktivitě. Táhla nás převážně polovina hráčů z týmu v čele s neuvěřitelnými výkony Filipa Regenermela, který byl ze všech aktérů soutěže nejaktivnější. Podle jeho slov už v okolí přehrady zná každý kamínek. Za vyzdvihnutí také stojí hráči Š. Krátký, bratři Knappovi, M. Sedláček, obětavý Vrbata. Děkujeme všem týmům za konfrontaci a budeme se těšit na další. Trenéři M, K, K.

U13
Kategorie U13 se do výzvy vrhla se vší vervou, někteří jednotlivci se předháněli ve velkolepých výkonech. Aktivita však od poloviny týmu opadla, a i když se Feri s Batem opravdu snažili po celou dobu ze všech sil a táhly svůj tým, nakonec to stačilo pouze na "bramboru". Je potřeba pogratulovat soupeřům a zavelet k odvetě, tentokrát už ale na hřišti. Tam nám to jde totiž nejlíp.

U14
Tým U14 táhla především trojice Majkl Truchan, Lukáš Kostka a Pepa Kurfiřt. Kluci v posledním týdnu opět přidali a většími bodovými přírůstky sváděli vyrovnané souboje s hráči kategorie U15. Kromě největších tahounů přispívalo pravidelně dalších 11 hráčů, kteří ve statistikách dosáhli 100 bodové hranice. A i zde musím pochválit trojici Štěpán Hataš, Filip Hanč a Tadeáš Rejnart, kteří v 2. polovině předváděli skvělé výkony. Bohužel byli tu i 3 hráči, kteří se soutěže vůbec nezúčastnili nebo přispěli velice málo, ale ty můžeme spočítat na prstech jedné ruky.
Doufám, že výsledky z výzev přetavíme i ve zlepšené výkony na fotbalové trávníky a do soutěžních zápasů.

U15
V průběhu celého měsíce podávali kluci výborné výkony. V konečném měření jsme zaostali o pár bodíků za U14. Četnost aktivit našich hráčů je vidět v tabulce, bohužel někteří borci tam chybí. V dubnu nás bude čekat výzva od hráčů z A týmu a snad budeme mít v blízké době možnost tréninků opět na hřišti.

Trenéři
Makali jsme až do posledního dne března, ale kluci se nenechali předskočit. Gratulujeme týmům v pořadí před námi a až to bude možné, tak vítězný tým od nás obdrží vyhranou odměnu.

Na měsíc duben

Hráči B-týmu pro nás připravili 4 dovednostní výzvy pro všechny věkové kategorie. Tři jsou hráčské a jedna brankářská-obratnostní, splnitelná i pro hráče. Více informací a videa naleznete na facebooku Fotbalová akademie Jablonec

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.