říjen

V osmifinále jedeme do Opavy!

V pátek 4. října se v Praze losovalo osmifinále domácího poháru MOL Cup. Ve 4. kole narazíme na celek SFC Opava a hrát se bude na hřišti našeho soupeře.

MOL Cup | 4.kolo

:
Opava

Branky OPA: -

Branky JAB: -

Po vyřazení Zbrojovky Brno nás čeká tentokrát slezský soupeř! Los nám přidělil prvoligový SFC Opava. Hrát se bude na hřišti u našeho dalekého soupeře.

"Je to dálka, ale je to hratelný soupeř. Musíme se na to dobře připravit a zkusit postoupit," říká k losu výkonný ředitel klubu Petr Flodrman, který se losu v Praze zúčastnil. "Bude ale spokojený náš správce, protože nehrajeme zápas doma," říká s úsměvem jablonecký zástupce na losu.

Úřední termín pro osmifinále poháru MOL Cup je středa 30. října 2019. O přesném termínu však ještě budeme jednat s naším soupeřem.