září

Václav Pilař se stal hráčem měsíce srpna!

V premiérovém hlasování fanoušků v anketě SBD Sever hráč měsíce zvítězil Václav Pilař! Anketu za měsíc srpen (a jeden zápas v červenci) ovládl s velkým náskokem.

"Fanouškům bych chtěl poděkovat. Jsem rád, že jsem mohl hrát a fanoušci mě ocenili. Tahle trofej je ale pro všechny hráče v týmu, protože jsme udělali úspěch v Evropě. To jsme potřebovali. I když jsme poztráceli hodně bodů v lize, tak doufám, že už teď to správně chytíme v nedělním zápase s Karvinou a vyhrajeme," říká po převzetí ceny pro SBD Sever hráče měsíce srpna 2021.

Václav Pilař se prosadil gólově v kvalifikaci Evropské ligy UEFA proti Celticu. Proti Žilině si připsal asistenci v play-off Evropské konferenční ligy UEFA. Ve FORTUNA:LIZE naskočil do pěti zápasů a zaznamenal dva góly. V rozšířených statistikách vyslal osm střel a tři přihrávky do gólových šancí pro spoluhráče. V ligových zápasech si také připsal 14 úspěšných driblinků, kterými obešel soupeře. To je nejvyšší číslo z celého týmu Jablonce.

Hlasování o SBD Sever hráče měsíce srpna 2021

1. Václav Pilař