Více než polovina kapacity na Baník!

FK Jablonec FC Baník Ostrava
FORTUNA:LIGA, 3. kolo so 12. 9. 2020, 17:00

Od 1. září 2020 platí nová hygienická opatření pro zápasy FORTUNA:LIGY! Díky jejich aplikování můžeme na Střelnici využít více než polovinu kapacity stadionu.

Abychom mohli využít více než polovinu kapacity již na nadcházející domácí utkání proti Baníku Ostrava, musí být dodržena řada dalších opatření. Pokud vše společně zvládneme, můžeme připravit hráčům mnohem lepší atmosféru v bojích o ligové body, než tomu bylo dosud!

Vstup na utkání mají samozřejmě majitelé permanentek 2020/2021 a tentokrát již na svá místa! A díky uvolnění další kapacity jsou v prodeji vstupenky na zbylá místa. Již před uvolněním opatření jsme avizovali, že budeme otevírat také sektor hostů pro domácí ligové zápasy. A platí to samozřejmě také na utkání proti Baníku Ostrava. Aktuálně s klubem FC Baník Ostrava řešíme formu prodeje vstupenek do sektoru hostů.

DŮLEŽITÉ ZMĚNY PŘI NÁVŠTĚVĚ STŘELNICE

- abychom splnili podmínky pro vpuštění fanoušků na stadion, musíme dodržet maximální počet 1000 průchodů fanoušků hlavním vstupem v jeden čas. Proto jsme připravili časový harmonogram pro permanentkáře, kteří mají permice na hlavní tribunu A! Výkop zápasu je v 17:00 hodin. Je nutné, aby držitelé permanentek do sektoru A, B a VIP, pokud chtějí využít hlavní vstup 1 na Střelnici, přišli k turniketům v čase 16:00 až 16:25! V čase 16:25 až 16:50 je pak čas vymezený pro držitele permanentek do sektoru C, D a vlajkonošů domácích! Pokud nechcete chodit ve stanovený čas, můžete využít vstup číslo 6 od atletické haly.

- připravili jsme nové označení vstupů na stadion Střelnice. Jejich označení najdete v přiloženém plánku upravených vstupů. Po kliknutí na obrázek zobrazíte jeho plnou velikost.

- využijte, prosím, určených vstupů na stadion podle vstupenky či permanentky, abychom splnili podmínky pro zvýšení návštěvnosti na Střelnici. Obsazujte vždy sedačky vždy s vynecháním jedné volné řady a pokud možno, nezdržujte se ve větších skupinách. Dbejte na řádnou hygienu a při vstupu na tribuny použijte dezinfekci na ruce.

MAPA VSTUPŮ NA STADION STŘELNICE

Author Martin Bergman