Aktualita
29
červen
2022

Vladimir Jovović se vrací do Jablonce!


Černohorský reprezentant Vladimir Jovović se vrací do Jablonce! Po roční přestávce se tak opět můžete těšit na šikovného záložníka v jabloneckém dresu.

"Jsem rád, že jsem zpátky v Jablonci. Nečekal jsem, že to bude tak rychle, ale přemýšlel jsem o tom, že se do Jablonce někdy vrátím. Měl jsem ještě nějaké možnosti, ale když šlo o Jablonec, tak jsem moc nerozmýšlel. Tady jsem doma, znám to tady a znám i český fotbal," říká Vladimir Jovović, který bude opět nosit dres s číslem 25.

Vladimir Jovović se k týmu připojil později, protože měl delší dovolenou po reprezentačních zápasech s Černou Horou. "Hned od začátku to je hodně náročné, je to těžké, ale jsme fotbalisti a profesionálové, musíme to vydržet. Takhle je to lepší, protože se dobře připravíme na sezónu," říká Jovović. Vzpomenul také osobu trenéra Davida Horejše a je rád, že s ním může v Jablonci spolupracovat. "Jsem rád, že tu je. Hrál jsem proti němu dost zápasů a vždy to bylo těžké proti Českým Budějovicím. Ví, co chce hrát, co chce od hráčů, jakou má taktiku a fotbalové myšlení. My to musíme plnit, odehrát dobře přípravné zápasy, zvládnout soustředění a připravit se na sezónu, aby se Jablonec vrátil tam, kde byl poslední čtyři roky," říká zkušený černohorský reprezentant.

Rodák z Nikšiće zažil debut v profesionálním fotbale v 17 letech v klubu FK Sutjeska Nikšić. Zahrál si také v kvalifikaci o Evropskou ligu proti Šerifu Tiraspol. Na konci sezony 2014/2015 odešel do Červené Hvězdy Bělehrad, odkud hostoval v OFK Bělehrad, Napredak Kruševac či Spartak Subotica.

Vladimir Jovović také pravidelně nastupuje v reprezentačních výběrech již od roku 2012. Od národního týmu do 19 let se propracoval až do A týmu reprezentace Černé Hory. Svou premiéru v reprezentačním áčku zažil 17. listopadu 2013 proti Lucembursku. Do Jablonce přišel Jovović poprvé v roce 2017, kdy přišel z CZ Bělehrad jako volný hráč. Po čtyřech letech, kdy se podílel na úspěšných sezónách Jablonce v lize a na evropské scéně, odešel do svého rodného klubu FK Sutjeska. Po roce v Nikšići je opět v Jablonci připraven bojovat o to, aby se Jablonec vrátil do horních pater tabulky.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.