Aktualita
23
září
2020

Všichni permanentkáři mohou přijít na Opavu!


Nový ministr zdravotnictví Roman Prymula na středeční tiskové konferenci oznámil, že se venkovní sportovní akce omezí na počet maximálně 2000 lidí v případě, že bude stadion opět rozdělen do více sektorů. To splňujeme a v neděli můžete přijít na fotbal!

FORTUNA:LIGA | 5.kolo


4
:
1
2:1

Branky JAB: 3. Joss Didiba (pen.), 37. Tomáš Hübschman (pen.), 73. Ivan Schranz (pen.), 90. Jakub Považanec (pen.)

Branky OPA: 42. Bartosz Pikul (pen.)


Aktuální opatření bude trvat zatím 2 týdny. Pro majitele permanentek na sezónu 2020/2021 to znamená, že mohou v neděli na Opavu přijít standardním způsobem do svých sektorů. Je však stále nutné dodržovat rozestupy, obsazovat každé druhé sedadlo a vynechat jednu řadu volnou! Doporučujeme také přijít na utkání s ochranným prostředkem dýchacích cest - rouška, šátek či jiná adekvátní náhrada.

Na zbylá místa z kapacity na tribuně A a B budou v prodeji vstupenky online a v den zápasu. Na tribunu C - JIH se vstupenky prodávat nebudou! VSTUP 5 + POKLADA 7 BUDOU UZAVŘENY! 

Režim vstupů na tribunu A a B bude stejný jako v předchozích zápasech. 

Fanoušci hostů z Opavy mají k dispozici 30 vstupenek do sektoru hostů - prodej vstupenek bude před utkáním na pokladně číslo 6 u vstupu číslo 4 (viz. plánek níže).

DŮLEŽITÉ ZMĚNY PŘI NÁVŠTĚVĚ STŘELNICE

- připravili jsme nové označení vstupů na stadion Střelnice. Jejich označení najdete v přiloženém plánku upravených vstupů. Po kliknutí na obrázek zobrazíte jeho plnou velikost.

- využijte, prosím, určených vstupů na stadion podle vstupenky či permanentky, abychom splnili podmínky pro zvýšení návštěvnosti na Střelnici. Obsazujte vždy sedačky vždy s vynecháním jedné volné řady a pokud možno, nezdržujte se ve větších skupinách. Dbejte na řádnou hygienu a při vstupu na tribuny použijte dezinfekci na ruce.

MAPA VSTUPŮ NA STADION STŘELNICE

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.