duben

Vyjádření k situaci po utkání s Baníkem

Vyjádření vedení FK Jablonec k bezpečnostní situaci po utkání s Baníkem Ostrava.

Omlouváme se našim fanouškům a obyvatelům Jablonce, kteří se nemohli včas po utkání vrátit domů nebo je jakkoliv omezilo čekání na odjezd hostujících příznivců Baníku Ostrava. Tato situace nás mrzí, ale v tomto případě šlo o nařízení Policie České republiky, u kterého nám nezbývalo nic jiného, než jej respektovat. Policie ČR se takto rozhodla během utkání a nebylo možné tuto situaci již nějak změnit.

Snažíme se dělat maximum pro naše fanoušky a s Policií jsme pravidelně v kontaktu, abychom řešili bezpečnostní rizika zápasů na Střelnici.

Ještě jednou se za vniklé komplikace omlouváme jménem vedení klubu FK Jablonec. Věříme, že vás to neodradí od další návštěvy na Stadionu Střelnice. V nadstavbě a v boji o Evropskou ligu UEFA vás budeme potřebovat!