Výjimku na kapacitu máme! Ale není ještě vyhráno

První velký krok k pořádání domácích zápasů Evropské ligy na Střelnici máme za sebou. Dostali jsme od UEFA výjimku na kapacitu stadionu pro skupinovou fázi Evropské ligy. Není však ještě zdaleka vyhráno.

Minimální kapacita je 8000 míst pro fanoušky, nicméně náš stadion v tuto chvíli disponuje kapacitou 6108 míst. Dnes ráno nám přišlo potvrzení od UEFA, že nám byla udělena výjimka na kapacitu pro domácí zápasy. To však samo o sobě neznamená, že budeme hrát na Střelnici.

"Je to jeden z bodů, který se nám podařilo vyřešit a jsme za to rádi. Teď se intenzivně pracuje na dalších neméně důležitých bodech, které musíme splnit. Od sociálních zařízení, infrastruktury stadionu, zázemí pro novináře a televizní štáby atd. Děláme maximum pro to, abychom mohli hrát domácí zápasy ve skupině Evropské ligy u nás na Střelnici," říká tiskový mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.

Sledujte náš web a sociální sítě, kde budeme o dalším vývoji pravidelně informovat.

Author Martin Bergman