Žáci U14 utrpěli vysokou porážku od Slávie

ČLŽ U14       Kolo: 7        Datum: 4. 10. 2020

FA Jablonec - SK Slavia Praha 0:14 (0:7)

Sestava FA Jablonec: Hnyk (50. Dvořák) - Růta, Hlubuček, Chýlek (42. Mucska), Hanč - Truchan (50. Hecko), Vrabec, Mihalo, Kurfiřt, Kostka - Rejnart T. (47. Vopat)

Trenéři: Bejda, Řezníček

Branka FA Jablonec:

Potrestání FA Jablonec:

Sestava soupeř: Obdržálek - Hubička (41. Palouš), Beran (41. Palivec), Jelínek, Kolařík (41. Naskos), Sosna, Marcol, Belžík (41. Korenc), Čížek (41. Suchar), Kroupa, Sládek

Branky soupeř: 6., 46., 59., 67. Kroupa, 9., 20. Čížek, 15. Jelínek, 18. Sládek, 32. Kolařík, 38., 49., 80. Sosna, 62. Palivec, 65. Palouš

Potrestání soupeř:

Hřiště/povrch: Tráva Mozartova

Rozhodčí: Kvítek - Svoboda, Kadlec

Komentář:

Tentokrát do Jablonce zavítala favorizovaná pražská Slavia a už od začátku potvrzovala, že patří ke špičce v ČR. Za prvních deset minut si hosté vypracovali čtyři šance, když dvě z nich dokázali přetavit v gól a dvakrát nás zachránil dobrými zákroky brankář Hnyk. V 15. a 18. minutě jsme hostům darovali další dvě branky. O další dvě minuty to bylo už 0:5, když jsme si tečovali míč do branky po střele z hranice pokutového území. Ve 32. minutě jsme viděli krásnou individuální akci Kolaříka, když dokázal projít přes tři naše hráče a s přehledem uklidil míč do branky. Do poločasu jsme inkasovali ještě jednou a do kabin jsme šli s výsledkem 0:7.

Slavia ve druhém poločase pokračovala ve svém výkonu a my jsme pouze neúspěšně bránili. Hosté dokázali postupem času přidat dalších 7 branek a spálit dalších sedm šancí a nastřelit dvě břevna. Výsledek vypadá krutě, ale odpovídá realitě.