Rozhovor

Doležal věděl, že při gólu zakončí hlavou

Svým pátým gólem v sezoně zajistil útočník Martin Doležal jabloneckým barvám tři cenné body ze hřiště ohrožené Opavy. I proto jablonečtí po čtyřech kolech opět naplno bodovali.

Rozhovor

Excelentní hřiště, chválil jubilant Rada

Svůj čtyřstý zápas na ligové lavičce vedl v Opavě jablonecký kouč Petr Rada. A protože ho jeho svěřenci zvládli vítězně, měl zkušený lodivod po zápase dobrou náladu.

Doležal rozhodl o výhře v Opavě

Důležitou výhru 1:0 vybojovali jablonečtí fotbalisté díky zlepšenému výkonu na hřišti poslední Opavy. Zápas rozhodl jedinou branku přesnou hlavičkou k tyči útočník Martin Doležal.

Michal Jeřábek přestupuje do FC Aktobe

Sedmadvacetiletý stoper Michal Jeřábek v probíhající jarní části sezóny opouští FK Jablonec. Přestupuje do kazašského FC Aktobe.

Trenér Vodička: Je to tragédie pro celý sport

Hodně nazlobený na současný stav a možnosti sportování v covidové době je kouč jablonecké rezervy Jaroslav Vodička. Jeho svěřenci se nadále připravují, aniž by věděli, jestli vůbec budou moci hrát.

Jablonec
7.3.2021 |
FORTUNA:LIGA
Sparta
ZVRPB

Novinky A týmu

Jablonec míří na pažit povzbuzené Opavy

Po středečním nevyvedeném utkání se Slováckem, se Radova družina rychle přemisťuje do dalekého Moravskoslezského kraje. Už v sobotu nás čeká další důležitý souboj, tentokrát na půdě poslední Opavy.

Rychlé zprávy

Informace k fanshopu

Nezapomeňte, že fanshop je kvůli vládním opatřením UZAVŘEN a slouží pouze k vydávání objednávek, které uděláte prostřednictvím našeho e-shopu. Využijte naši speciální akci GREEN FRIDAY, kdy máme na sortiment ve fanshopu slevy až 70%! NAKUPUJTE ONLINE

Permice na sekretariátu

Od úterý 1. září 2020 jsou permanentky 2020/2021 v prodeji na sekretariátu klubu! Prodej bude každý všední den v časech 7:00 - 11:00 a 11:30 - 15:00 hodin!

B tým má generálku!

FK Jablonec B přivítá v neděli 1. března 2020 v 11 hodin na umělé trávě v Břízkách třetiligový tým FK Mladá Boleslav B. Přijďte podpořit náš B tým v generálce před startem FORTUNA ČFL! Vstup je samozřejmě zdarma.

B tým proti Slavii B

Náš B tým trenéra Jaroslava Vodičky odehraje v sobotu 22. února od 11 hodin přípravné utkání proti Slavii Praha B. Utkání se hraje na umělé trávě v Břízkách.

Generálka v Praze

Poslední přípravné utkání této zimní přípravy odehrajeme nakonec v Praze na Stadionu Evžena Rošického na Strahově v sobotu 8. února od 13 hodin proti Vyšehradu. Původní termín v 15 hodin v Nymburce tedy neplatí!

Doprava zdarma!

Na eshopu máme tento týden speciální akci s dopravou zdarma! Objednejte si zboží nad 500 korun až do neděle 2. února 2020 a neplaťte za dopravu. Nakupujte ve fanshopu!

Vánoce bez České pošty

Z důvodu dlouhých dodacích lhůt rušíme ve fanshopu objednávky od 7. 12. 2019 přes Českou poštu. Je možné si vybrat jinou přepravní službu. Děkujeme za pochopení! Váš FK Jablonec Vyberete si v našem FANSHOPU!

Dětský koutek s dárky

Při posledním domácím zápase v podzimní části FORTUNA:LIGY se mohou děti, které navštíví při utkání náš dětský koutek, těšit na vánoční dárečky. Nezapomeňte své děti nahlásit do dětského koutku před utkáním. Více informací ČTĚTE NA WEBU.

Příprava s Ústím

V pátek 11. října vyplníme reprezentační přestávku přípravným zápasem s Ústím nad Labem. Hrát se bude od 11 hodin na hřišti ve Vrkoslavicích.

S Brnem 1. října v 16:30

Utkání 3. kola poháru MOL Cup proti FC Zbrojovka Brno sehrajeme na Střelnici v úterý 1. října 2019 od 16:30 hodin. Ceny vstupenek budou jako na ligová utkání a permanentkáři mají samozřejmě vstup zdarma! Datum zahájení prodeje vstupenek zveřejníme v příštím týdnu na webu.

ČPP
MOL
Marius Pedersen 2021

Fotoalba

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.