Jakub Martinec novou posilou Jablonce!

Dvaadvacetiletý stoper Jakub Martinec přestupuje do Jablonce z Hradce Králové. Bývalý kapitán druholigového Hradce podepsal na severu Čech smlouvu na 3 roky!

B-tým

B-tým opět střílel, výsledek byl lepší než hra

Předposlední zápas před ostrým startem třetiligových bojů mají za sebou hráči jablonecké rezervy. Ti smetli pěti góly třetiligový Králův Dvůr.

Vítáme mezi hlavními partnery AUTO KP Plus!

Největší prodejce nových automobilů v Libereckém kraji AUTO KP Plus vstupuje do rodiny hlavních partnerů FK Jablonec!

Rozpis zápasů FORTUNA:LIGY 2020/2021!

Ve středu 5. srpna se uskutečnil losovací aktiv FORTUNA:LIGY! V článku najdete rozpis zápasů celého soutěžního ročníku 2020/2021. Uvedené termíny jsou pouze orientační a budou se průběžně upřesňovat.

Permanentky již v prodeji na Střelnici!

Od pondělí 3. srpna jsou v prodeji permanentky také na Stadionu Střelnice! Přijďte si obnovit minulou permanentku nebo koupit novou. Čeká na vás plno výhod.

Novinky A týmu

Příprava s Bohemians 1905 bez branek

V třetím přípravném utkání na nadcházející ročník ligové soutěže remizoval náš Jablonce v Praze s Bohemians 1905 bez branek. Největší příležitost v podobě hlavičky Podaného skončila na břevně.

Rychlé zprávy

Permice na sekretariátu

Od úterý 11. srpna 2020 budou permanentky 2020/2021 v prodeji na sekretariátu klubu! Prodej bude u okna sekretariátu každý všední den v časech 7:00 - 11:00 a 11:30 - 15:00 hodin!

Fanshop je otevřen!

Ani po konci sezóny 2019/2020 není přerušen prodej ve fanshopu na Střelnici. Každý všední je pro vás otevřen od 7 od 11 a 11:30 do 15:00 hodin. Pro přivolání obsluhy nemusíte chodit na sekretariát a stačí zavolat na číslo 483 312 139. Těšíme se na vás!

B tým má generálku!

FK Jablonec B přivítá v neděli 1. března 2020 v 11 hodin na umělé trávě v Břízkách třetiligový tým FK Mladá Boleslav B. Přijďte podpořit náš B tým v generálce před startem FORTUNA ČFL! Vstup je samozřejmě zdarma.

B tým proti Slavii B

Náš B tým trenéra Jaroslava Vodičky odehraje v sobotu 22. února od 11 hodin přípravné utkání proti Slavii Praha B. Utkání se hraje na umělé trávě v Břízkách.

Generálka v Praze

Poslední přípravné utkání této zimní přípravy odehrajeme nakonec v Praze na Stadionu Evžena Rošického na Strahově v sobotu 8. února od 13 hodin proti Vyšehradu. Původní termín v 15 hodin v Nymburce tedy neplatí!

Doprava zdarma!

Na eshopu máme tento týden speciální akci s dopravou zdarma! Objednejte si zboží nad 500 korun až do neděle 2. února 2020 a neplaťte za dopravu. Nakupujte ve fanshopu!

Vánoce bez České pošty

Z důvodu dlouhých dodacích lhůt rušíme ve fanshopu objednávky od 7. 12. 2019 přes Českou poštu. Je možné si vybrat jinou přepravní službu. Děkujeme za pochopení! Váš FK Jablonec Vyberete si v našem FANSHOPU!

Dětský koutek s dárky

Při posledním domácím zápase v podzimní části FORTUNA:LIGY se mohou děti, které navštíví při utkání náš dětský koutek, těšit na vánoční dárečky. Nezapomeňte své děti nahlásit do dětského koutku před utkáním. Více informací ČTĚTE NA WEBU.

Příprava s Ústím

V pátek 11. října vyplníme reprezentační přestávku přípravným zápasem s Ústím nad Labem. Hrát se bude od 11 hodin na hřišti ve Vrkoslavicích.

S Brnem 1. října v 16:30

Utkání 3. kola poháru MOL Cup proti FC Zbrojovka Brno sehrajeme na Střelnici v úterý 1. října 2019 od 16:30 hodin. Ceny vstupenek budou jako na ligová utkání a permanentkáři mají samozřejmě vstup zdarma! Datum zahájení prodeje vstupenek zveřejníme v příštím týdnu na webu.

ČPP
SaM Silnice a mosty a.s.