so | 20.10.2018 | 17:00 hod. | Příbram

Jablonec
ZVRPB

Novinky A týmu

Radův tým míří do Příbrami, té se doma daří

Naši reprezentanti už jsou zpátky u týmu a to značí, že se o víkendu opět může rozjet kolotoč nejvyšší fotbalové soutěže. Ve 12. kole FORTUNA:LIGY míří náš tým do Příbrami.

Rychlé zprávy

Los 4. kola poháru MOL Cup

V pátek 19. října bylo vylosováno osmifinále poháru MOL Cup. Našim soupeřem je prvoligový klubu MFK Karviná. Hrát se bude na hřišti soupeře a přesný termín zápasu bude ještě upřesněn.

Akce 1+1 pro BONUS KARTU

Na utkání Evropské ligy UEFA mezi FK Jablonec - FC Astana připravil jablonecký fotbalový klub speciální akci pro členy věrnostního programu Sport Parku Liberec BONUS KARTA. Majitelé Bonus karty mají možnost nakoupit 2 vstupenky na utkání se slevou 50%! Jednu vstupenku I. nebo II. kategorie zaplatíte za plnou cenu a druhou máte zdarma! Více informací ZDE!

Akreditace Jablonec - Astana

INFORMACE PRO MÉDIA: Byly spuštěny akreditace na utkání základní skupiny Evropské ligy FK Jablonec - FC Astana. Zástupci médií mohou své žádosti zadávat na adrese akreditace.fotbal.cz. Žádosti můžete posílat do 18. října 2018. Na později žádosti nebude brán zřetel. Děkujeme za pochopení.

Vozíčkáři na Kyjev

Kapacita míst pro vozíčkáře na utkání Evropské ligy UEFA proti Dynamu Kyjev je vyčerpána! Na zbývající dvě utkání proti Astaně a Rennes ještě místa jsou. Děkujeme za pochopení.

Los 3. kola MOL Cupu

V pátek 14. září se losovalo v Praze 3. kolo Poháru MOL Cup. Los nám za soupeře určil druholigové FK Pardubice a hrát se bude na půdě našeho soupeře. Přesný termín bude upřesněn.

Michal Černák v repre

Na přípravné zápasy s Polskem byl nominován do výběru české reprezentace U16 Michal Černák. Člen týmu našeho dorostu U19 odehraje zápasy s národním týmem Broumově.

Balíčky na Evropskou ligu

V pondělí 10. září je poslední den předprodeje balíčků na domácí zápasy Evropské ligy UEFA pro majitele placených permanentek. Od úterý 11. září 8:00 hodin bude spuštěn volný prodej balíčků online a v Eurocentru Jablonec. Balíčky budou k dispozici také na vybraných prodejních místech sítě Ticketstream.

Tomáš Čvančara v repre

Útočník Tomáš Čvančara se objevil v nominaci reprezentace U19 pro přípravné zápasy proti Saúdské Arábii a Pardubicím B. Zápasy se odehrají v úterý 14. srpna v Moravské Třebové a ve čtvrtek 16. srpna ve Svitavách. Mezi náhradníky figuruje také nová akvizice ze Sparty Jaroslav Peřina.

Ve středu v Hrádku n. N.

Ve středu 18. července odehrajeme v Hrádku nad Nisou poslední přípravné utkání před startem nového ročníku FORTUNA:LIGY. Na stadionu v Hrádku je výkop v 17:00.

Tisková konference

V úterý 17. července ve 13:00 hodin se na Střelnici uskuteční tisková konference před startem nového soutěžního ročníku FORTUNA:LIGY. Tiskovou konferenci budeme v přímém přenosu vysílat na našem Facebooku!

Fotoalba