Mládež

Dorost U19 porazil Liberec na penalty

Do nového soutěžního ročníku České ligy vstoupil jablonecký starší dorost U19 ziskem dvou bodů v derby utkání se sousedním FC Slovanem Liberec. Zápas skončil 2:2 a druhý bod Jablonec získal z...

Rozhovor

Na proměňování šancí musíme dál pracovat

Brankář Hrubý a útočník Chramosta si po zápase s Karvinou pochvalovali vítězství, ale zároveň přiznali, že je potřeba být ještě produktivnější.

Rozhovor

Zasloužená výhra, hodnotil Rada první vítězství

Jako zaslouženou označil první výhru v nové sezoně náš trenér Petr Rada. Na tiskové konferenci pak přiznal, že ho stále trápí větší produktivita.

První výhra a čtyři branky v síti Karviné

Jablonečtí fotbalisté se dočkali touženého vítězství. V druhém domácím zápase zatížili konto Karviné čtyřmi góly a slaví první tři body v sezoně po výhře 4:1.

Nabídka VIP karet FK Jablonec

Na soutěžní ročník 2018/2019 jsme pro vás připravili možnost užít si zápasy FK Jablonec v prostorách klubového VIP zázemí na Střelnici.

Slavia
18.8.2018 | 19:00
Eden
FORTUNA:LIGA
Jablonec
ZVRPB

Novinky A týmu

Proti Karviné jsou cílem tři body

S jasným úkolem vyrukují do sobotního domácího zápasu jablonečtí fotbalisté proti Karviné. Tým už potřebuje získat první vítězství a za ním Radův tým půjde s plným odhodláním.

Rychlé zprávy

Tomáš Čvančara v repre

Útočník Tomáš Čvančara se objevil v nominaci reprezentace U19 pro přípravné zápasy proti Saúdské Arábii a Pardubicím B. Zápasy se odehrají v úterý 14. srpna v Moravské Třebové a ve čtvrtek 16. srpna ve Svitavách. Mezi náhradníky figuruje také nová akvizice ze Sparty Jaroslav Peřina.

Ve středu v Hrádku n. N.

Ve středu 18. července odehrajeme v Hrádku nad Nisou poslední přípravné utkání před startem nového ročníku FORTUNA:LIGY. Na stadionu v Hrádku je výkop v 17:00.

Tisková konference

V úterý 17. července ve 13:00 hodin se na Střelnici uskuteční tisková konference před startem nového soutěžního ročníku FORTUNA:LIGY. Tiskovou konferenci budeme v přímém přenosu vysílat na našem Facebooku!

Prodej permanentek

Prodej permanentek pokračuje také v týdnu před startem FORTUNA:LIGY! Každý všední den do 15 hodin na sekretariátu klubu. Navíc můžete k zakoupení permanentky využít také online prodej! V online prodeji je však možné zakoupit pouze permanentku v základní plné ceně.

Sekretariát uzavřen

Ve středu 11. července bude sekretariát klubu FK Jablonec z technických důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Termíny 1. a 2. kola!

Už známe termíny 1. a 2. kola nového ročníku FORTUNA:LIGY! Ligu začneme v pondělí 23. 7. v Ostravě a doma se poprvé představíme v neděli 29. 7. proti Spartě. Více v rozpisu zápasů.

Přípravné zápasy

V sekci zápasů na webu jsme aktualizovali termíny přípravných zápasů v letní přípravě. První zápas hrajeme v úterý 26. června proti Jihlavě ve Zbuzanech od 16 hodin. Více najdete v rozpisu kliknutím ZDE.

Se Zlínem 25.4.

Semifinále Poháru MOL Cup ve Zlíně má nový termín! Zápas o postup do finále odehrajeme ve středu 25. dubna od 18 hodin v přímém přenosu na ČT Sport.

Pohár se hrát bude!

I přes vydatné noční sněžení je hřiště na Střelnici připraveno, aby se mohl odehrát čtvrtfinálový duel poháru MOL Cup proti Slovácku. Výkop zápasu je v 16:00 hodin!

Technické problémy s SMS sesta

Omlouváme se fanouškům, kterým dnes nedorazila SMS se sestavou našeho týmu. Na odstranění problému pracujeme. Děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec

Fotoalba