Druhý ročník @eliga.cz ve hře FIFA startuje

Ligová fotbalová asociace bude i v sezóně 2020/21 aktivní na poli esportu a pokračuje v projektu kompetitivního hraní hry FIFA21. Největší akci české FIFA scény čeká pod hlavičkou LFA druhý ročník.

Akademie FK ruší skupinové tréninky

Fotbalová akademie Jablonec, z.s., plně respektuje nařízení vlády České republiky ze dne 21.10.2020 a do odvolání ruší skupinové tréninky všech kategorií.

Pravidelné testy odhalily několik případů nákazy

V uplynulém týdnu proběhlo na Střelnici již tradiční pravidelné testování hráčů, trenérů a zaměstnanců FK Jablonec.

Liga je na dva týdny přerušena

S platností od pondělí 12. října 2020 je na dva týdny přerušen profesionální sport v České republice. Utkání 7. a 8. kola FORTUNA:LIGY se v původním termínu hrát nebudou.

Rozhovor

Rada: Z odvahy jsme nic nevytěžili, bohužel

Náš trenér Petr Rada věděl, že výkon z letenské arény neměl daleko k bodovému zisku. Především na prezentaci z druhé půle hodlá náš kouč stavět i pro další zápasy.

Jablonec
31.10.2020 |
FORTUNA:LIGA
Bohemians 1905
ZVRPB

Rychlé zprávy

Permice na sekretariátu

Od úterý 1. září 2020 jsou permanentky 2020/2021 v prodeji na sekretariátu klubu! Prodej bude každý všední den v časech 7:00 - 11:00 a 11:30 - 15:00 hodin!

Fanshop je otevřen!

Ani po konci sezóny 2019/2020 není přerušen prodej ve fanshopu na Střelnici. Každý všední je pro vás otevřen od 7 od 11 a 11:30 do 15:00 hodin. Pro přivolání obsluhy nemusíte chodit na sekretariát a stačí zavolat na číslo 483 312 139. Těšíme se na vás!

B tým má generálku!

FK Jablonec B přivítá v neděli 1. března 2020 v 11 hodin na umělé trávě v Břízkách třetiligový tým FK Mladá Boleslav B. Přijďte podpořit náš B tým v generálce před startem FORTUNA ČFL! Vstup je samozřejmě zdarma.

B tým proti Slavii B

Náš B tým trenéra Jaroslava Vodičky odehraje v sobotu 22. února od 11 hodin přípravné utkání proti Slavii Praha B. Utkání se hraje na umělé trávě v Břízkách.

Generálka v Praze

Poslední přípravné utkání této zimní přípravy odehrajeme nakonec v Praze na Stadionu Evžena Rošického na Strahově v sobotu 8. února od 13 hodin proti Vyšehradu. Původní termín v 15 hodin v Nymburce tedy neplatí!

Doprava zdarma!

Na eshopu máme tento týden speciální akci s dopravou zdarma! Objednejte si zboží nad 500 korun až do neděle 2. února 2020 a neplaťte za dopravu. Nakupujte ve fanshopu!

Vánoce bez České pošty

Z důvodu dlouhých dodacích lhůt rušíme ve fanshopu objednávky od 7. 12. 2019 přes Českou poštu. Je možné si vybrat jinou přepravní službu. Děkujeme za pochopení! Váš FK Jablonec Vyberete si v našem FANSHOPU!

Dětský koutek s dárky

Při posledním domácím zápase v podzimní části FORTUNA:LIGY se mohou děti, které navštíví při utkání náš dětský koutek, těšit na vánoční dárečky. Nezapomeňte své děti nahlásit do dětského koutku před utkáním. Více informací ČTĚTE NA WEBU.

Příprava s Ústím

V pátek 11. října vyplníme reprezentační přestávku přípravným zápasem s Ústím nad Labem. Hrát se bude od 11 hodin na hřišti ve Vrkoslavicích.

S Brnem 1. října v 16:30

Utkání 3. kola poháru MOL Cup proti FC Zbrojovka Brno sehrajeme na Střelnici v úterý 1. října 2019 od 16:30 hodin. Ceny vstupenek budou jako na ligová utkání a permanentkáři mají samozřejmě vstup zdarma! Datum zahájení prodeje vstupenek zveřejníme v příštím týdnu na webu.

ČPP
SaM Silnice a mosty a.s.