Rozhovor

Odchody jsou nepříjemné, musíme si s tím poradit

Jablonečtí fotbalisté mají za sebou prvních deset dní neoblíbeného zimního drilu i dva přípravné zápasy. Jak zatím probíhá příprava a jak se kouč Petr Rada vyrovnává s odchody Sýkory a Břečky?

Vydřená výhra nad Bohemians 1905

V druhém zápase na zimním turnaji Tipsport liga v pražské skupině porazil Jablonec zásluhou brzkého gólu útočníka Chramosty fotbalisty Bohemians 1905 1:0.

Vojtěch Kubista prodloužil smlouvu do 2022!

Odchovanec FK Jablonec Vojtěch Kubista spojil svou budoucnost na další dva roky s naším klubem! Šestadvacetiletý záložník podepsal nový kontrakt do 30. června 2022.

Tomáš Břečka přestupuje do Kasimpaşa SK

Po velmi dobrém podzimu, kdy se Tomáš Břečka stal naším nejlepším obráncem po 20 ligových kolech, zažije poprvé v kariéře zahraniční angažmá!

Rozhovor

Chtěl jsem se vrátit dřív, říká stoper Štěpánek

Obránce David Štěpánek bezmála rok laboroval s nepříjemným zraněním kolene. V sobotu se ale při utkání zimní Tipsport ligy vrátil do jablonecké sestavy a jak prozradil, na hřišti se cítil dobře.

Dukla Praha
18.1.2020 | 13:00
Horní Počernice
Přípravná utkání
Jablonec
ZVRPB
20105535

Novinky A týmu

Jablonec na úvod Tipsport ligy podlehl Příbrami

Jablonec vstoupil do zimní Tipsport ligy porážkou 1:3 s Příbramí. V prvním přípravném duelu zimní přípravy Radova družina podlehla poslednímu celku ligové tabulky.

Rychlé zprávy

Vánoce bez České pošty

Z důvodu dlouhých dodacích lhůt rušíme ve fanshopu objednávky od 7. 12. 2019 přes Českou poštu. Je možné si vybrat jinou přepravní službu. Děkujeme za pochopení! Váš FK Jablonec Vyberete si v našem FANSHOPU!

Dětský koutek s dárky

Při posledním domácím zápase v podzimní části FORTUNA:LIGY se mohou děti, které navštíví při utkání náš dětský koutek, těšit na vánoční dárečky. Nezapomeňte své děti nahlásit do dětského koutku před utkáním. Více informací ČTĚTE NA WEBU.

Příprava s Ústím

V pátek 11. října vyplníme reprezentační přestávku přípravným zápasem s Ústím nad Labem. Hrát se bude od 11 hodin na hřišti ve Vrkoslavicích.

S Brnem 1. října v 16:30

Utkání 3. kola poháru MOL Cup proti FC Zbrojovka Brno sehrajeme na Střelnici v úterý 1. října 2019 od 16:30 hodin. Ceny vstupenek budou jako na ligová utkání a permanentkáři mají samozřejmě vstup zdarma! Datum zahájení prodeje vstupenek zveřejníme v příštím týdnu na webu.

B-tým poprvé doma!

V sobotu 17. srpna se od 10:15 hodin představí náš B-tým na domácím hřišti v Břízkách! Soupeřem mu bude Jiskra Ústí nad Orlicí. Permanentkáři, ženy a děti mají vstup zdarma, ostatní za 40 Kč.

Permanentky 2019/2020

V pátek 12. července 2019 nebude možné z technických důvodů prodávat permanentky na sezónu 2019/2020! Děkujeme za pochopení

Sekretariát do 13 hodin!

Ve středu 12. června 2019 bude z technických důvodů sekretariát v provozu jen do 13 hodin! Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Permanentky 2019/2020

Prodej permanentek je nyní od 10. června každý všední den od 7 do 15 hodin na sekretariátu FK Jablonec na Střelnici. Nakupovat můžete samozřejmě také online NA TOMTO ODKAZU.

Legendy v Löbau

Stará garda FK Jablonec se v sobotu zúčastní již počtvrté halového turnaje v německém Löbau, který pořádá tým Horken Kittlitz. "Tým jsme složili opět výborný a já pevně věřím, že turnaj potřetí vyhrajeme," říká Štefan Mihálik. Sestava: Braniš, Hromádko, Vaněček, Sitarčík, Mihálik, Kubín, Rožeň, Bělina, Kocúr, Fedák a Leden.

Čvančara do Empoli

Útočník Tomáš Čvančara zamířil na půlroční hostování s opcí do italského klubu Empoli FC. Hodně štěstí, Tome!

ČPP
SaM Silnice a mosty a.s.