B-tým v sobotu absolvoval dva zápasy

Dva přípravné zápasy v jeden den odehráli v sobotu hráči B-týmu FK Jablonec. Dopoledne přesvědčivě porazili rezervu Slovanu Liberec, odpoledne se pak rozešli bez branek s týmem Velkých Hamrů.

S přibývajícími zápasy to bude lepší, věří hráči

S výhrou na začátku nové sezony byli spokojeni naši hráči. Zápas s Bohemians rozebrali v pozápasových rozhovorech brankář Vlastimil Hrubý a střelec obou branek Jan Matoušek.

Rozhovor

Rada: Jsme na začátku, tři body jsou důležité

Výhra v úvodním ligovém kole potěšila našeho lodivoda Petra Radu. Temperamentní kouč musel po změnách dávat dohromady nejen novou obranu. Jak hodnotil zápas s Bohemians?

Novic Matoušek vystřelil výhru nad Klokany

Jablonec zvládl ošemetný úvodní duel nové sezony tříbodově. V domácím prostředí porazil díky dvěma gólům nováčka Matouška pražské Bohemians 1905 2:0.

Libor Holík přestupuje do Jablonce!

Dlouhá jednání jsou u konce! Jednadvacetiletý obránce Libor Holík přestupuje ze Zlína do Jablonce. Reprezentační hráč podepsal na Střelnici smlouvu na 4 roky. Opačným směrem putuje Jakub Janetzký.

Sparta
20.7.2019 | 19:30
Generali Arena
FORTUNA:LIGA
Jablonec

Novinky A týmu

Liga startuje v Jablonci, v pátek hostíme Bohemku

Prvoligové týmy mají za sebou poměrně krátké přípravné období. Po sedmi týdnech se vrací zpět nejvyšší fotbalová liga. Nová sezona FORTUNA:LIGY odstartuje pátečním zápasem Jablonce s Bohemians 1905.

Rychlé zprávy

B tým s Libercem

V sobotu 13. července hraje náš B tým přípravné utkání s FC Slovan Liberec B v areálu Mozartova ve Mšeně! Původně se mělo hrát v Heřmanicích, ale hřiště je podmáčené. Výkop zápasu je v 10:15 hodin.

Permanentky 2019/2020

V pátek 12. července 2019 nebude možné z technických důvodů prodávat permanentky na sezónu 2019/2020! Děkujeme za pochopení

Sekretariát do 13 hodin!

Ve středu 12. června 2019 bude z technických důvodů sekretariát v provozu jen do 13 hodin! Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Permanentky 2019/2020

Prodej permanentek je nyní od 10. června každý všední den od 7 do 15 hodin na sekretariátu FK Jablonec na Střelnici. Nakupovat můžete samozřejmě také online NA TOMTO ODKAZU.

Legendy v Löbau

Stará garda FK Jablonec se v sobotu zúčastní již počtvrté halového turnaje v německém Löbau, který pořádá tým Horken Kittlitz. "Tým jsme složili opět výborný a já pevně věřím, že turnaj potřetí vyhrajeme," říká Štefan Mihálik. Sestava: Braniš, Hromádko, Vaněček, Sitarčík, Mihálik, Kubín, Rožeň, Bělina, Kocúr, Fedák a Leden.

Čvančara do Empoli

Útočník Tomáš Čvančara zamířil na půlroční hostování s opcí do italského klubu Empoli FC. Hodně štěstí, Tome!

Janetzký do Opavy

Záložník Jakub Janetzký stráví jarní část sezóny opět v Opavě. Mladý středopolař hrál v Opavě již na podzim. Jakub Janetzký se k Jablonci připojí po sezóně. Ať se ti daří, Kubo!

Fanshop 19.12. zavírá!

Klubový fanshop bude v roce 2018 naposledy otevřen ve středu 19. prosince od 7 do 15 hodin! Přijďte si nakoupit poslední dárky se symbolikou vašeho oblíbeného klubu! Online objednávky již není možné vyřídit. Až zase 2. ledna 2019! Přejeme krásné svátky!

Vstupenky v Astaně

Výdej vstupenek pro fanoušky Jablonce, kteří cestují do Astany na utkání Evropské ligy UEFA, bude u hlavního vstupu na stadion Astana arena. Výdejní místo bude označeno a bude otevřeno ve čtvrtek 8. 11. od 20:45 hodin místního času!

Tréninky a TK před EL UEFA

INFORMACE PRO MÉDIA: Středa 24. října 2018, Jablonec nad Nisou 16:00 předzápasová TK FK Jablonec za účasti trenéra a kapitána (tiskové středisko FK Jablonec v budově Střelnice, vstup možný od 15:30, možnost vyzvednutí akreditací na utkání); 16:45 trénink Vrkoslavice (prvních 15 minut otevřený pro média); 18:30 předzápasová TK FC Astana (tiskové středisko FK Jablonec v budově Střelnice); 19:00 trénink FC Astana (FK Jablonec, prvních 15 minut otevřený pro média).

ČPP
SaM Silnice a mosty a.s.