Václav Pilař po dvou letech odchází

Záložník Václav Pilař strávil v Jablonci dvě krásné sezóny a po konci smlouvy se ještě popere o Ligu mistrů v Plzni. Děkujeme za krásné chvíle v Jablonci, Vašku!

Nábory holek a kluků do FK Jablonec!

Krátce po skončení ligového ročníku jsme pro rodiče s dětmi připravili dva nábory do mládežnických týmů FK Jablonec.

B-tým

Béčko přišlo o bod v Živanicích v 90. minutě

Rezerva FK Jablonec přišla o bodový zisk na pažitu Živanic v poslední minutě řádné hrací doby. I přes porážku zůstává Vodičkův tým na druhé příčce třetiligové soutěže.

Kdy začne prodej permanentek 22/23?

Sezóna 2021/2022 skončila sice nedávno, ale přípravy na novou sezónu jsou v plném proudu. S tím souvisí také prodej permanentních vstupenek.

Rozhovor

Horejš: Chceme poskládat úspěšné mužstvo

Přesně v den svých 45. narozenin dostal své druhé ligové angažmá. Co prozradil nový jablonecký kouč David Horejš v prvním rozhovoru pro klubový web?

Rychlé zprávy

Dárek k nákupu!

Pokud nakoupíte ve fanshopu během celé nadstavby v hodnotě nad 200 Kč, dostanete dárek v podobě dřevěné stavebnice pro děti v barvách FK Jablonec! Nakupovat můžete jak online, tak v prodejně na Střelnici. Akce platí do vydání zásob!

Fanshop dočasně uzavřen!

Klubový fanshop na Střelnici je z technických důvodů do čtvrtka 3. března dočasně uzavřen. Stejně tak odbavování online objednávek je do čtvrtka pozastaveno. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec

Testování na Střelnici skončil

S ohledem na rozvolnění protiepidemických opatření ukončil provozovatel testovací centrum na Střelnici. V případě potřeby testu se prosím obraťte na Krajskou hygienickou stanici, která vám doporučí jiné testovací místo nebo navštivte web ÚZIS. Děkujeme za pochopení.

Na MOL Cup jen tribuna A

Ve čtvrtek 11. 11. odehrajeme na Střelnici utkání MOL Cup proti Varnsdorfu a pro diváky bude z organizačních důvodů otevřena jen hlavní tribuna. Majitelé permanentek z B tribuny se samozřejmě dostanou také na hlavní tribunu A. Ostatní fans mají vstup za 50 Kč. Více informací v článku.

Vstupenky na Hradec!

V neděli hrajeme od 16:00 proti Hradci Králové na hřišti v Mladé Boleslavi. Vstupenky pro fanoušky Jablonce do sektoru hostů jsou v prodeji POUZE ONLINE! Nakupovat vstupenky můžete NA TOMTO ODKAZU! Jiná možnost nákupu vstupenek do sektoru hostů není. Pouze online.

BALÍČKY NA RANDERS A ALKMAAR

Upravili jsme pro vás ceny balíčku na zbylé dva zápasy Evropské konferenční ligy UEFA! Neváhejte a pořiďte si vstupenky na dva domácí zápasy proti Randers a Alkmaaru za zvýhodněnou cenu! Detaily ohledně prodeje najdete v článku na webu!

VSTUPENKY NA ŽILINU!

Ceny vstupenek jsou celkem ve třech vlnách. Až do úterní půlnoci (17. 8. 2021 23:59) jsou ceny vstupenek na utkání 200 play-off Evropské konferenční ligy UEFA 200 Kč. Ve středu 18. 8. 2021 bude po celý den cena 250 korun a v den zápasu 19. 8. 2021 je cena vstupenky 300 korun. Využijte proto v co největším počtu online předprodej vstupenek. Nejenže budete mít jistotu místa na Střelnici, ale také můžete ušetřit peníze. Na infocentru dostanete k lístkům také dotazník, který bude k dispozici i v den utkání. Tento dotazník musí být vyplněn a předán při vstupu na stadion a týká se to každého, kdo má vstupenku. Tato povinnost neplatí pro majitele placených permanentek, kteří ji mají na své jméno. Dotazník je ke stažení ZDE! Prodejní doba na INFOCENTRU: Úterý 17.8.: 10:00 - 17:00 (cena vstupenky 200 Kč) Středa 18.8.: 10:00 - 17:00 (cena vstupenky 250 Kč) Čtvrtek MATCHDAY 19.8.: 18:30 start pokladen (cena vstupenky 300 Kč)

VSTUPENKY DO TEPLIC

V neděli 15. srpna se FK Jablonec od 16 hodin představí v Teplicích a v prodeji jsou vstupenky do sektoru hostů na Stínadlech. Cena vstupenky je 110 Kč a NAKUPOVAT MŮŽETE ZDE.

INFO PRO FANOUŠKY!

Z organizačních důvodů je výdej permanentek na sekretariátu klubu ve středu 4. 8. a čtvrtek 5. 8. pozastaven! A to z důvodu aktivování covidového režimu pro zápasy UEFA a rozdělení stadionu na příslušné zóny. Pokud si chcete koupit permanentku v těchto dvou termínech, můžete využít online prodej permanentek a použijete pro vstup na zápas e-ticket, který dostanete do e-mailu. KUPTE SI PERMICI ONLINE! Děkujeme za pochopení

Podpořte klub nákupem permice

Pokud se rozhodnete, že si přeci jen chcete koupit permanentku na sezónu 2021/2022, tak jsou ceny stejné jako v předchozí sezóně! Nákupem permanentky byste oproti prodloužené permici žádné další výhody navíc nezískali, ale podpořili byste klub finančně. Pokud se takto rozhodnete, že i přes možnost, že máte platnost automaticky prodlouženou, budete chtít koupit novou, dejte to vědět dopředu na sekretariát klubu buďto telefonicky na 483 312 139 nebo mailem na adresu sekretariat@fkjablonec.cz. Proces výměny je časově náročnější, protože se musí vaše blokované obsazené místo nejprve zrušit a následně se vydá nová permanentka na vaše místo. Výměnu permanentky je možné udělat pouze osobně na sekretariátu klubu každý všední den v časech 7 - 11 a 12 - 15 hodin. Děkujeme za pochopení.

Gitschberg Jochtal
QUEENFORD
Opravy Silnic Blohemia

Fotoalba

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.